Menu
SodaStream Dětská láhev Smajlík 0,5 l, zelená SodaStream Dětská láhev Smajlík 0,5 l, zelená
Opakovaně použitelná dětská nápojová láhev od specialisty na perlivou vodu SodaStream. Atraktivní potisk pro moderní školáky, na který budou vaše děti pyšné. Vyrobena ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA. Láhev lze díky tlakovému provedení použít přímo ve výrobnících domácí perlivé vody SodaStream. Objem lahve 0,5 l je optimální pro mladší školní děti.Materiál láhve musí během několika let, při používání ve výrobníku domácí perlivé vody, dlouhodobě a opakovaně odolávat tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z kterého je láhev vyrobena, se v důsledku toho opotřebovává a stárne. Abychom měli jistotu, že je maximálně postaráno o vaše bezpečí, má každá láhev stanoveno své datum použitelnosti, které naleznete natištěno přímo na láhvi. NIKDY nepoužívejte láhev ve výrobníku domácí perlivé vody po uplynutí tohoto data a láhev nahraďte za novou, která vám bude spolehlivě sloužit dalších několik roků.Láhev nemyjte v myčce nádobí nebo vodou, která má více než 50 °C. Neskladujte v mrazáku, v blízkosti zdrojů tepla ani horkém interiéru vozidel.
4,5 4
129

SodaStream Dětská láhev Smajlík 0,5 l, zelená

Sleva -13%

SodaStream Dětská láhev Smajlík 0,5 l, zelená

4 hodnocení
Původně: 149 Kč | Sleva: 20 Kč 129 Kč  včetně DPH
Dostupnost: Skladem
U vás: pátek 04. 12. 2020  
Nákupem získáte 2 Pohoďáčky

PopisOpakovaně použitelná dětská nápojová láhev od specialisty na perlivou vodu SodaStream. Atraktivní potisk pro moderní školáky, na který budou vaše děti pyšné. Vyrobena ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA. Láhev lze díky tlakovému provedení použít přímo ve výrobnících domácí perlivé vody SodaStream. Objem lahve 0,5 l je optimální pro mladší školní děti.
 
Materiál láhve musí během několika let, při používání ve výrobníku domácí perlivé vody, dlouhodobě a opakovaně odolávat tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z kterého je láhev vyrobena, se v důsledku toho opotřebovává a stárne. Abychom měli jistotu, že je maximálně postaráno o vaše bezpečí, má každá láhev stanoveno své datum použitelnosti, které naleznete natištěno přímo na láhvi. NIKDY nepoužívejte láhev ve výrobníku domácí perlivé vody po uplynutí tohoto data a láhev nahraďte za novou, která vám bude spolehlivě sloužit dalších několik roků.
 
Láhev nemyjte v myčce nádobí nebo vodou, která má více než 50 °C. Neskladujte v mrazáku, v blízkosti zdrojů tepla ani horkém interiéru vozidel.

Barva: zelená
Materiál: plast
Myčka: ne
Objem: 0,5 l
 115574
Sdílet
sodastream

Hodnocení

4,5 (4 hodnocení)
100 % zákazníků doporučuje
3 recenze

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít