4Home O společnosti Kariéra

Kariéra

Chtěli byste se přidat do našeho týmu a pracovat v přátelském kolektivu plném zkušených lidí? Máte chuť do práce a zkušenosti, které pro nás budou přínosem? Neváhejte a kontaktujte nás na e-mailu kariera@4home.cz a my se Vám ozveme.

  • Stabilní společnost - na trhu již od roku 2004.
  • Moderní kanceláře a sklad v Hradci Králové.
  • Přátelský mladý kolektiv.
  • Bezproblémové parkování u sídla firmy.

Skladový manipulant, řidič VZV

Práce na HPP v Hradci Králové, jednosměnný provoz, nástup možný ihned.

Co Vás čeká?

  • příjem a výdej zboží
  • příprava objednávek k expedici
  • nakládka a vykládka kamionů
  • manipulace s vysokozdvižným vozíkem, jeho základní údržba provoz

Požadujeme

  • manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
  • časovou flexibilitu
  • průkaz VZV není podmínkou - možnost zaškolení
  • řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme

  • práci v perspektivní a dynamické společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • mzda 15.000 – 20.000 Kč
  • 5 týdnů placené dovolené
  • zaměstnanecké slevy na zboží

Pokud máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu hana.trejtnarova@4home.cz.

Brigáda - pomocné práce ve skladě

Práce v Hradci Králové, nástup možný ihned.

  • příprava, třídění, přesun příchozího zboží do skladových pozic
  • třídění a balení zásilek, nakládka a vykládka kamionů

Požadujeme

  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • finanční ohodnocení až 130 Kč/hod. dle dosahovaných výkonů
  • flexibilní pracovní doba - možnost individuální domluvy začátku a konce pracovní doby

Pokud máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici, kontaktuje paní Ivanu Hofmanovou na tel. čísle 736514617.

action banner
feedback