Kariéra

Chtěli byste se přidat do našeho týmu a pracovat v přátelském kolektivu plném zkušených lidí? Máte chuť do práce a zkušenosti, které pro nás budou přínosem? Neváhejte a kontaktujte nás na e-mailu kariera@4home.cz a my se Vám ozveme.

Pokyny pro brigádníky 4home Pokyny pro brigádníky 4home Pokyny pro brigádníky 4home

1. S platností od 9.7.2021 mají osoby, které pobývaly déle než 12 hodin v posledních 14 dnech na území jiných států, povinnost prokázat se zaměstnavateli potvrzením o negativním výsledku testu ze zdravotnického zařízení

Návrat ze zemí s nízkým nebo středním rizikem – provést do 5 dnů po příjezdu do ČR antigenní či PCR test – doložit zaměstnavateli. Samoizolace není do výsledku testu nutná, pouze povinnost nosit na pracovišti respirátor FFP2.

Návrat ze zemí s vysokým nebo velmi vysokým rizikem – provést PCR test mezi 5. až 14. dnem po návratu do ČR – doložit zaměstnavateli. Do doby výsledku testu je nařízena samoizolace – zaměstnanec nebude moci být vpuštěn na pracoviště.

Návrat ze zemí s extrémním rizikem – provést PCR test mezi 10. až 14. dnem po návratu do ČR – doložit zaměstnavateli. Do doby výsledku testu je nařízena samoizolace – zaměstnanec nebude moci být vpuštěn na pracoviště.

Seznam testovacích center: https://testovani.uzis.cz/

2. Výjimku mají ti, kteří v uplynulých 180 dnech prodělali COVID-19 a osoby, které jsou již očkované proti onemocnění COVID-19.

Výjimku mají osoby, které prodělaly laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula u nich doba izolace, nejeví žádné příznaky onemocnění COVID-19, a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní. Brigádník je povinen se prokázat potvrzením vystaveným poskytovatelem zdravotních služeb nebo certifikátem (ocko.uzis.cz).

Výjimku mají osoby, které jsou již očkované proti onemocnění COVID-19 a od poslední dávky uplynulo nejméně 14 dnů, mají vystavený certifikát Ministerstva zdravotnictví (ocko.uzis.cz) a neprojevují příznaky nemoci.

Proč u nás pracovat?

  • Stabilní společnost - na trhu již od roku 2004.
  • Moderní kanceláře a sklad v Hradci Králové.
  • Přátelský mladý kolektiv.
  • Bezproblémové parkování u sídla firmy.

Sekce pro brigádníky

Volné pracovní pozice

Skladníci/ce, obsluha manipulačních vozíků

Co vás čeká

  • přesun příchozího zboží
  • zaskladnění a vyskladnění VZV

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • praxe v řízení VZV (není podmínkou)
  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • časová flexibilita a fyzická zdatnost
  • trestní bezúhonnost

Co vám můžeme nabídnout

  • plný úvazek
  • dvousměnný provoz
  • pracoviště v Hradci Králové
  • práce v perspektivní a dynamické společnosti, příjemný kolektiv, čisté a hezké pracovní prostředí
  • mzda 20 000 až 25 000 Kč

Termín nástupu dohodou

Kontaktní údaje:
Jana Fojtlová,
jana.fojtlova@4home.cz,
+420 737 060 958

Skladníci/ce

Co vás čeká

  • příprava, třídění a přesun příchozího zboží
  • vyskladňování a balení odchozího zboží

  • mzda 17 000 až 22 000 Kč

BRIGÁDA - Pomocné práce ve skladě
práce zejména v pondělí a úterý

Co vás čeká

  • příprava, třídění a přesun příchozího zboží do skladových pozic
  • třídění a balení zásilek

  • manuální zručnost
  • pozice je vhodná pro studenty, důchodce i osoby na rodičovské dovolené

  • práce na DPP
  • pracovní doba dle dohody (možno chodit pracovat na jednu či dvě pracovní směny v pracovní době od 6:00 do 22:00)
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • finanční ohodnocení 100 Kč - 140 Kč/h dle dosahovaných výkonů

Termín nástupu možný ihned či dohodou

Firma je zapojena do projektu:

Záruky pro mladé v Královéhradeckém kraji

CZ.03.1.48/0.0/0.0/15 004/0000003

action banner
feedback