Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
4Home Vše o nákupu Odstoupení od kupní smlouvy

Odstoupení od kupní smlouvy

V případě, že nejste se zbožím spokojeni, můžete ho bez udání důvodu vrátit. My vám dle vašeho přání zboží vyměníme nebo vrátíme peníze.

Jak postupovat při odstoupení od kupní smlouvy

 • Odstoupení od kupní smlouvy provádí ten, kdo zboží objednal, a to ve lhůtě 14 kalendářních dní ode dne převzetí zboží. Prosíme o sdělení telefonního čísla nebo e-mailu pro rychlé spojení v případě nějaké nesrovnalosti.
 • K odstoupení od smlouvy můžete využít také formulář, který naleznete v sekci „moje objednávky", „vyřízené objednávky". Ten nám vyplněný pošlete e-mailem na adresu reklamace@4home.cz. Využijete-li této možnosti, obratem vám zašleme potvrzení o přijetí tohoto oznámení o odstoupení od smlouvy.
 • Zboží zašlete nejpozději do 14 kalendářních dnů od odstoupení od smlouvy na adresu 4home, a.s., Na Brně 2065, 500 06 Hradec Králové, případně předejte ve stejné lhůtě na výdejním místě.
 • Zboží zašlete s oboustranně vyplněným reklamačním lístkem, který naleznete na spodní části faktury nebo s průvodním dopisem nebo s výtiskem formuláře Odstoupení od kupní smlouvy. Označte požadovaný způsob vyřízení odstoupení od smlouvy (výměna zboží, vrácení peněz).
 • Zboží zasílejte nepoškozené a neopotřebené, nejlépe v originálním obalu.
 • Balíček zašlete jako obyčejnou, popřípadě doporučenou zásilku. Podací lístek od zásilky si ponechejte jako doklad o odeslání. Zásilky neposílejte na dobírku, takto poslané zásilky nepřebíráme.
 • Adresa pro zaslání zboží zpět:
  4home, a.s.
  Na Brně 2065
  500 06 Hradec Králové
 • Kontakty:
  reklamační oddělení: +420 498 511 666
  zákaznické oddělení: +420 498 511 611
  e-mail: reklamace@4home.cz
  dotazy: servis@4home.cz

Vyřízení odstoupení od kupní smlouvy

 • Vyřizujeme v nejkratší možné době, nejpozději do 14 kalendářních dnů od odstoupení od smlouvy. Upozorňujeme na skutečnost, že nejsme povinni vrátit peníze dříve, než nám bude zboží doručeno nebo prokázáno jeho odeslání.
 • V případě odstoupení od kupní smlouvy formou žádosti o výměnu zboží vám novou zásilku zašleme na naše náklady.
 • Pokud si přejete vrátit peníze, učiníme tak převodem na účet, případně na vaši žádost poštovní poukázkou. 4home vrací v tomto v tomto případě i náklady na přepravu původní zásilky z 4home k zákazníkovi. Náklady na přepravu (zaslání) zboží od zákazníka do 4home hradí zákazník.
action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít