Menu
Simplehuman Odkapávač na nádobí, nerez Simplehuman Odkapávač na nádobí, nerez
Praktický odkapávač na nádobí s patentní technologií, která umožňuje lepší cirkulaci vzduchu a tím urychluje sušení nádobí. Odkapávač je vyroben z odolného kovu v kombinaci se snadno omyvatelným plastem. Vše je vyrobeno tak, aby vám mohlo spolehlivě sloužit dlouhou dobu. Důmyslná konstrukce odkapávače odvádí vodu z nádobí zpět do dřezu, neulpívá tedy v odkapávači či na kuchyňské lince. Výlevka může mířit do tří směrů - vpravo, vlevo a dopředu. Můžete s ní otočit tak, aby směřovala přímo do dřezu, ať už je uspořádání vaší kuchyně jakékoliv. Rychlý odtok vody je nejlepší prevencí plísně a vodního kamene.
0,0 0
2290

Simplehuman Odkapávač na nádobí, nerez

Doprava zdarma

Simplehuman Odkapávač na nádobí, nerez

Dostupnost: Vyprodáno

PopisPraktický odkapávač na nádobí s patentní technologií, která umožňuje lepší cirkulaci vzduchu a tím urychluje sušení nádobí. Odkapávač je vyroben z odolného kovu v kombinaci se snadno omyvatelným plastem. Vše je vyrobeno tak, aby vám mohlo spolehlivě sloužit dlouhou dobu.
 
Důmyslná konstrukce odkapávače odvádí vodu z nádobí zpět do dřezu, neulpívá tedy v odkapávači či na kuchyňské lince. Výlevka může mířit do tří směrů - vpravo, vlevo a dopředu. Můžete s ní otočit tak, aby směřovala přímo do dřezu, ať už je uspořádání vaší kuchyně jakékoliv. Rychlý odtok vody je nejlepší prevencí plísně a vodního kamene.

Barva: stříbrná
Hloubka: 55,2 cm
Hmotnost: 2,4 kg
Materiál: nerez + plast
Šířka : 51,3 cm
Výška: 36,2 cm
 118581
Sdílet
simplehuman

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít