Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Eta 7283 Digi Lancetta žehlička Eta 7283 Digi Lancetta žehlička
ETA 7283.90000 Lancetta je velmi výkonná žehlička s příkonem 2400 W, velkou žehlící plochou Eloxium, pro ty nejlepší výsledky. Nabízí možnost variabilního nastavení výstupu páry a funkci parního šoku. Funkce Vertical Steam pak zajišťuje možnost vertikálního napařování. Lancetta se nastavuje pomocí LED displeje, který dává snadný přístup k volbě jednoho z osmi žehlících programů. Nádržka na vodu má objem 300 mililitrů. Žehlička ETA Lancetta je bezúdržbová - díky funkci Anti Calc se v ní neusazuje žádný vodní kámen a systém samočištění jí udržuje vždy v perfektním stavu. Drip stop technologie pak zajistí nechtěnému odkapávání vody z desky. Pro vaši bezpečnost se žehlička automaticky vypne pokud je bez pohybu 10 minut ve svislé poloze nebo třicet vteřin při převrácení.
0,0 0
1799
4Home Úklid Žehličky a žehlení Napařovací žehličky Eta 7283 Digi Lancetta žehlička

Eta 7283 Digi Lancetta žehlička

Doprava zdarma

Eta 7283 Digi Lancetta žehlička

Dostupnost: Vyprodáno

PopisETA 7283.90000 Lancetta je velmi výkonná žehlička s příkonem 2400 W, velkou žehlící plochou Eloxium, pro ty nejlepší výsledky. Nabízí možnost variabilního nastavení výstupu páry a funkci parního šoku. Funkce Vertical Steam pak zajišťuje možnost vertikálního napařování. Lancetta se nastavuje pomocí LED displeje, který dává snadný přístup k volbě jednoho z osmi žehlících programů. Nádržka na vodu má objem 300 mililitrů. Žehlička ETA Lancetta je bezúdržbová - díky funkci Anti Calc se v ní neusazuje žádný vodní kámen a systém samočištění jí udržuje vždy v perfektním stavu. Drip stop technologie pak zajistí nechtěnému odkapávání vody z desky. Pro vaši bezpečnost se žehlička automaticky vypne pokud je bez pohybu 10 minut ve svislé poloze nebo třicet vteřin při převrácení.

 

Barva: vínová
Hmotnost: 1,44 kg
Objem sáčku/nádoby: 0,3 l
Parní ráz: 150 g/min
Příkon: 2400 W
 604586

Související videa:

Sdílet
eta

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít