Travel Blue TBU-111 Bezpečnostní pouzdro kolem pasu, černá Travel Blue TBU-111 Bezpečnostní pouzdro kolem pasu, černá
Ochraňte svoje cennosti na cestách před zloději. Toto pouzdro má dvě velké přihrádky na uschování hotovosti, kreditních karet, cestovního pasu nebo jiných dokladů. Díky tenké konstrukci je velmi těžké ho odhalit. Je vyrobeno z voděodolných materiálů, zespod je netkaný materiál, citlivý k pokožce. Je vhodné pro obvhod pasu do 122 cm. Travel Blue je britský výrobce přislušenství pro všechny cestovatele. Jako jediný výrobce má nejen ucelenou nabídku cestovního příslušenství, ale také disponuje vlastním vývojovým střediskem, které je garantem vysoké kvality a bezpečnosti všech produktů Travel Blue.
5,0 3
179

Travel Blue TBU-111 Bezpečnostní pouzdro kolem pasu, černá

Výprodej
Travel Blue TBU-111 Bezpečnostní pouzdro kolem pasu, černá Travel Blue TBU-111 Bezpečnostní pouzdro kolem pasu, černá Travel Blue TBU-111 Bezpečnostní pouzdro kolem pasu, černá Travel Blue TBU-111 Bezpečnostní pouzdro kolem pasu, černá Travel Blue TBU-111 Bezpečnostní pouzdro kolem pasu, černá Travel Blue TBU-111 Bezpečnostní pouzdro kolem pasu, černá

Travel Blue TBU-111 Bezpečnostní pouzdro kolem pasu, černá

Dostupnost: Vyprodáno

PopisOchraňte svoje cennosti na cestách před zloději. Toto pouzdro má dvě velké přihrádky na uschování hotovosti, kreditních karet, cestovního pasu nebo jiných dokladů. Díky tenké konstrukci je velmi těžké ho odhalit. Je vyrobeno z voděodolných materiálů, zespod je netkaný materiál, citlivý k pokožce.
 
Je vhodné pro obvhod pasu do 122 cm.
 
Travel Blue je britský výrobce přislušenství pro všechny cestovatele. Jako jediný výrobce má nejen ucelenou nabídku cestovního příslušenství, ale také disponuje vlastním vývojovým střediskem, které je garantem vysoké kvality a bezpečnosti všech produktů Travel Blue.

Parametry a specifikace

Barva: černá

Katalogové číslo:

 685104
Sdílet
travelblue

Hodnocení

5,0 (3 hodnocení)
100 % zákazníků doporučuje
1 recenze

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít