Sixtol Refraktometr pro měření obsahu vody v medu Sixtol Refraktometr pro měření obsahu vody v medu
Kvalitní optický refraktometr s automatickou teplotní kompenzací je určený pro snadné rychlé a přesné měření obsahu vody v medu v rozsahu 13 % – 25 % s rozlišením 0,1 %. Kvalita medu je potřebná například pro získání značky Český med, dle Směrnice Rady 2001/110/ES, Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2014/63/EU, vyhlášky č. 76/2003 Sb., vyhlášky č. 148/2015 Sb., Svazové normy jakosti č. ČSV 1/1999 . Složení směsí či čistoty látek lze určovat pomocí změření indexu lomu paprsku světla. Měření je velmi jednoduché, stačí kápnout kapku měřené látky na zešikmený optický hranol přístroje, přiklopit krytku hranolu (látka se rozprostře), podívat se proti světlu do okuláru přístroje (případně ho zaostřit) a na příslušné stupnici v zorném poli lze ihned odečíst hodnotu obsahu vody. Pro přesné měření je nutné dodržet referenční teplotu 20 °C. Přesnost je ± 0,1 %. Pro měření přístroj nepotřebuje žádnou baterii, má lehkou, ale velmi odolnou konstrukci ze speciální aluminiové slitiny. Část přístroje je opatřena měkkým pryžovým krytem pro komfortní držení bez nebezpečí smeknutí. Obsah sady: 1x refraktometr na med 1x praktické a mechanicky odolné plastové pouzdro 1x pipeta pro odběr vzorku 1x šroubováček na kalibraci přístroje 1x antistatický čistící hadřík na optický hranol
0,0 0
750

Sixtol Refraktometr pro měření obsahu vody v medu

Doprava zdarma
Sixtol Refraktometr pro měření obsahu vody v medu Sixtol Refraktometr pro měření obsahu vody v medu Sixtol Refraktometr pro měření obsahu vody v medu

Sixtol Refraktometr pro měření obsahu vody v medu

750 Kč  včetně DPH
Dostupnost: Skladem
U vás: čtvrtek 01. 07. 2021  
Nákupem získáte 16 Pohoďáčků

PopisKvalitní optický refraktometr s automatickou teplotní kompenzací je určený pro snadné rychlé a přesné měření obsahu vody v medu v rozsahu 13 % – 25 % s rozlišením 0,1 %.
 
Kvalita medu je potřebná například pro získání značky Český med, dle Směrnice Rady 2001/110/ES, Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2014/63/EU, vyhlášky č. 76/2003 Sb., vyhlášky č. 148/2015 Sb., Svazové normy jakosti č. ČSV 1/1999 .
 
Složení směsí či čistoty látek lze určovat pomocí změření indexu lomu paprsku světla. Měření je velmi jednoduché, stačí kápnout kapku měřené látky na zešikmený optický hranol přístroje, přiklopit krytku hranolu (látka se rozprostře), podívat se proti světlu do okuláru přístroje (případně ho zaostřit) a na příslušné stupnici v zorném poli lze ihned odečíst hodnotu obsahu vody.
 
Pro přesné měření je nutné dodržet referenční teplotu 20 °C. Přesnost je ± 0,1 %.
 
Pro měření přístroj nepotřebuje žádnou baterii, má lehkou, ale velmi odolnou konstrukci ze speciální aluminiové slitiny. Část přístroje je opatřena měkkým pryžovým krytem pro komfortní držení bez nebezpečí smeknutí.
 
Obsah sady:
 
  • 1x refraktometr na med
  • 1x praktické a mechanicky odolné plastové pouzdro
  • 1x pipeta pro odběr vzorku
  • 1x šroubováček na kalibraci přístroje
  • 1x antistatický čistící hadřík na optický hranol

Parametry a specifikace

Hmotnost: 0,3 kg
Průměr: 4 cm
Šířka: 17,5 cm

Katalogové číslo:

 692681
Sdílet
sixtol

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít