Menu
Hyundai GR 938 raclette gril Hyundai GR 938 raclette gril
Raclette gril Hyundai GR 938Raclette gril Hyundai GR 938 pro přípravu různých druhů grilovaného masa, ryb, mořských plodů a zeleniny. Hliníková grilovací plotna s nepřilnavým povrchem.Konstrukce grilu je raclette gril, grilovací plocha je mřížkovaná. Gril Hyundai GR 938 je elektrický, má termostat. Rozdělení: hladká grilovací plocha - vhodná pro přípravu steaků, slaniny a vajíček. Žebrovaná grilovací plocha - vhodná pro přípravu masa, ryb, mořských plodů a zeleniny. 8 pánviček s nepřilnavým povrchem a tepelně izolovanou rukojetí. Plynule regulovatelný termostat se světelnou kontrolkou. Hmotnost grilu 2,9 kg.
0,0 0
1499

Hyundai GR 938 raclette gril

Doprava zdarma

Hyundai GR 938 raclette gril

Dostupnost: Vyprodáno

PopisRaclette gril Hyundai GR 938

 
Raclette gril Hyundai GR 938 pro přípravu různých druhů grilovaného masa, ryb, mořských plodů a zeleniny. Hliníková grilovací plotna s nepřilnavým povrchem.
 
Konstrukce grilu je raclette gril, grilovací plocha je mřížkovaná. Gril Hyundai GR 938 je elektrický, má termostat. Rozdělení: hladká grilovací plocha - vhodná pro přípravu steaků, slaniny a vajíček. Žebrovaná grilovací plocha - vhodná pro přípravu masa, ryb, mořských plodů a zeleniny. 8 pánviček s nepřilnavým povrchem a tepelně izolovanou rukojetí. Plynule regulovatelný termostat se světelnou kontrolkou. Hmotnost grilu 2,9 kg.

Provedení grilu: stolní
Příkon: 1200 W
Velikost: 15 x 45 x 33 cm
 601542
Sdílet
hyundai

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít