Menu
Orion Keramická forma s víkem na chléb, 33 x 16 cm Orion Keramická forma s víkem na chléb, 33 x 16 cm
Keramická forma na chléb s víkem s vnitřní glazurou je vysoce kvalitní výrobek z přírodního materiálu. Keramika výborně vede teplo a proto je pečení v keramice velmi ekonomické. Nádoby z keramiky mají dlouhou životnost a při správném zacházení vydrží několik let. Je ale nutné dodržovat určité zásady manipulace s nádobím. Výrobek má velmi vysoké pnutí, nesnáší proto okamžité rychlé teplotní změny - tepelný šok. Mezi formou a dnem trouby musí být zajištěno proudění vzduchu, takže vždy pokládejte výrobek na mřížku. Je nutné dát studenou formu do studené trouby a pak teprve zapnout. Horkou formu po vyjmutí z trouby nikdy nepokládejte na kov, kámen, dlaždice - vždy jen na dřevěnou podložku. Rozměry: 27/33x16 cm, v. 9,5/14,5 cm. Formu lze použít v plynové, elektrické i horkovzdušné troubě. Údržba pomocí kartáčku a horké vody, solí nebo octem při větším zašpinění, nepoužívat chemické prostředky.
3,5 13
399

Orion Keramická forma s víkem na chléb, 33 x 16 cm

Orion Keramická forma s víkem na chléb, 33 x 16 cm

Dostupnost: Vyprodáno

PopisKeramická forma na chléb s víkem s vnitřní glazurou je vysoce kvalitní výrobek z přírodního materiálu. Keramika výborně vede teplo a proto je pečení v keramice velmi ekonomické. Nádoby z keramiky mají dlouhou životnost a při správném zacházení vydrží několik let. Je ale nutné dodržovat určité zásady manipulace s nádobím.
 
Výrobek má velmi vysoké pnutí, nesnáší proto okamžité rychlé teplotní změny - tepelný šok. Mezi formou a dnem trouby musí být zajištěno proudění vzduchu, takže vždy pokládejte výrobek na mřížku. Je nutné dát studenou formu do studené trouby a pak teprve zapnout. Horkou formu po vyjmutí z trouby nikdy nepokládejte na kov, kámen, dlaždice - vždy jen na dřevěnou podložku. Rozměry: 27/33x16 cm, v. 9,5/14,5 cm.
 
Formu lze použít v plynové, elektrické i horkovzdušné troubě. Údržba pomocí kartáčku a horké vody, solí nebo octem při větším zašpinění, nepoužívat chemické prostředky.

Barva: hnědá
Materiál: keramika
Myčka: ne
Objem: 2,7 l
 115661
Sdílet
orion

Hodnocení

3,5 (13 hodnocení)
84 % zákazníků doporučuje
3 recenze

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít