Menu
LotusGrill XL Gril šedá LotusGrill XL Gril šedá
Užijte si maximální pohodlí při grilování s uhlím bez kouře, nyní navíc s extra velkou grilovací plochou. LotusGrill je revoluční bezkouřový gril na dřevěné uhlí vhodný pro použití v přírodě i v interiéru. Díky unikátní konstrukci a sympatickým rozměrům můžete grilovat doma na balkóně, na terase, na chalupě, v kempu, v parku, na lodi nebo na rybách aniž byste kouřili svému okolí pod nos. S XL verzí grilu navíc díky průměru 43,5 cm ugrilujete pohoštění pro ještě více lidí!Revoluční řešení – bez kouřeŽhnoucí srdce grilu, kde je zásobník uhlí, nepřijde do styku s odkapávajícím tukem. Díky tomuto řešení LotusGrill griluje bez zápachu a dýmu, tím pádem i bez zdraví škodlivých látek.Tichý ventilátor, napájený 4 bateriemi AA, se velmi rychle postará o rovnoměrné nahřátí dřevěného uhlí. Během 2-3 minut tak můžete začít grilovat! Provozní teplotu snadno regulujete pomocí otočného ovladače klapky přívodu vzduchu.Bezpečnost předevšímS LotusGrillem se nespálíte!  Má tělo tvořené dvěma plášti, aby byl maximálně bezpečný pro vás i vaše děti. Vnější stěna grilu se nezahřívá, takže gril můžete mít přímo na stole nebo jej libovolně přenášet v průběhu grilování. V případě převržení či pádu grilu zabraňují úniku žhavých uhlíků ze zásobníku bezpečnostní svorky. Bez námahy a ekonomickyLotusGrill lze snadno rozložit na jednotlivé díly takže už žádná námaha při čištění a údržbě. Grilovací rošt a mísa na tuk jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli a lze je mýt v myčce na nádobí. Grilování s LotusGrillem je zároveň ekonomické. Zásobník s kapacitou 300 gramů dřevěného uhlí LotusGrill vydrží 45-60 minut provozu!Ke každému grilu ZDARMA: praktická taška pro snadný přenos v ruce i na zádech, gelový podpalovač LotusGrill na ethanolové bázi , 1 kg 100% přírodního dřevěného uhlí LotusGrill z tvrdého bukového dřeva a sada baterií AA.Proč zvolit LotusGrill XL:• extra velká grilovací plocha• grilování bez kouře a škodlivin• připravený na grilování do 3 minut• chladné stěny při grilování – nespálíte se• bezpečnostní svorky proti vysypání uhlí• kvalitní materiály – nerezové části lze mýt v myčce• ekonomičnost – 300 g uhlí až na 1 hodinu grilování• snadné přenášení• hodnotné vybavení ke grilu ZDARMA
0,0 0
5499

LotusGrill XL Gril šedá

Výprodej Doprava zdarma

LotusGrill XL Gril šedá

Dostupnost: Vyprodáno

PopisUžijte si maximální pohodlí při grilování s uhlím bez kouře, nyní navíc s extra velkou grilovací plochou. LotusGrill je revoluční bezkouřový gril na dřevěné uhlí vhodný pro použití v přírodě i v interiéru. Díky unikátní konstrukci a sympatickým rozměrům můžete grilovat doma na balkóně, na terase, na chalupě, v kempu, v parku, na lodi nebo na rybách aniž byste kouřili svému okolí pod nos.
S XL verzí grilu navíc díky průměru 43,5 cm ugrilujete pohoštění pro ještě více lidí!
 
Revoluční řešení – bez kouře
Žhnoucí srdce grilu, kde je zásobník uhlí, nepřijde do styku s odkapávajícím tukem. Díky tomuto řešení LotusGrill griluje bez zápachu a dýmu, tím pádem i bez zdraví škodlivých látek.
Tichý ventilátor, napájený 4 bateriemi AA, se velmi rychle postará o rovnoměrné nahřátí dřevěného uhlí. Během 2-3 minut tak můžete začít grilovat! Provozní teplotu snadno regulujete pomocí otočného ovladače klapky přívodu vzduchu.
 
Bezpečnost především
S LotusGrillem se nespálíte!  Má tělo tvořené dvěma plášti, aby byl maximálně bezpečný pro vás i vaše děti. Vnější stěna grilu se nezahřívá, takže gril můžete mít přímo na stole nebo jej libovolně přenášet v průběhu grilování. V případě převržení či pádu grilu zabraňují úniku žhavých uhlíků ze zásobníku bezpečnostní svorky.
 
Bez námahy a ekonomicky
LotusGrill lze snadno rozložit na jednotlivé díly takže už žádná námaha při čištění a údržbě. Grilovací rošt a mísa na tuk jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli a lze je mýt v myčce na nádobí.
Grilování s LotusGrillem je zároveň ekonomické. Zásobník s kapacitou 300 gramů dřevěného uhlí LotusGrill vydrží 45-60 minut provozu!
 
Ke každému grilu ZDARMA: praktická taška pro snadný přenos v ruce i na zádech, gelový podpalovač LotusGrill na ethanolové bázi , 1 kg 100% přírodního dřevěného uhlí LotusGrill z tvrdého bukového dřeva a sada baterií AA.
 
Proč zvolit LotusGrill XL:
• extra velká grilovací plocha
• grilování bez kouře a škodlivin
• připravený na grilování do 3 minut
• chladné stěny při grilování – nespálíte se
• bezpečnostní svorky proti vysypání uhlí
• kvalitní materiály – nerezové části lze mýt v myčce
• ekonomičnost – 300 g uhlí až na 1 hodinu grilování
• snadné přenášení
• hodnotné vybavení ke grilu ZDARMA

Barva: šedá
Materiál: nerez
Průměr: 43,5 cm
Výška: 24,1 cm
 674631
Sdílet
lotusgrill

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít