Menu
Autovakuovací dóza Concept VA-0030 fresh box, bílá Autovakuovací dóza Concept VA-0030 fresh box, bílá
 dlouhodobé a ekonomické skladování přehled o skladovaných potravinách jednoduché a prakticjé použití mnohostranné využití Autovakuovací dóza Concept Fresh VA0030 pro dlouhodobé a ekonomické uskladnění potravin v domácnosti.Proč zvolit autovakuovací dózu Concept Fresh VA0030: Dlouhodobé a ekonomické skladování: V autovakuovací dóze potravin Concept Fresh se po odsátí vzduchu vytvoří vzduchoprázdno, v němž se potraviny pomaleji kazí, chléb a pečivo neokorá a ovoce nebo zelenina nepovadne. Přehled o skladovaných potravinách: Víko z čirého plastu nabízí absolutní přehled o potravinách uložených v dóze, takže ji nemusíte stále otevírat a kontrolovat obsah. Jednoduché a prakticjé použití: Přístroj je dodáván s adaptérem, který stačí připojit, zaklapnout zámek a jediným stiskem tlačítka se vzduch začne odsávat. Ponecháte-li přístroj zapnutý pumpa dózy bude automaticky vysávat vzduch, po tom co ji otevřete a znovu zavřete. Mnohostranné využití: Dózu Concept Fresh můžete využít ke skladování pečiva, ovoce či zeleniny. Po vypnutí a odpojení adaptéru může být umístěna i do chladničky. Technické parametry: vakuování a uchování potravin funkce: vakuování potravin rozměry v cm: 460 x 230 x 210 mm váha kompletní: 2450 g váha adaptéru: 720 g barva: bílá příkon: 1,8 W napětí: 220-240 V
5,0 1
899

Autovakuovací dóza Concept VA-0030 fresh box, bílá

Autovakuovací dóza Concept VA-0030 fresh box, bílá

Dostupnost: Vyprodáno

Popis • dlouhodobé a ekonomické skladování
 • přehled o skladovaných potravinách
 • jednoduché a prakticjé použití
 • mnohostranné využití

Autovakuovací dóza Concept Fresh VA0030 pro dlouhodobé a ekonomické uskladnění potravin v domácnosti.
Proč zvolit autovakuovací dózu Concept Fresh VA0030:

 1. Dlouhodobé a ekonomické skladování: V autovakuovací dóze potravin Concept Fresh se po odsátí vzduchu vytvoří vzduchoprázdno, v němž se potraviny pomaleji kazí, chléb a pečivo neokorá a ovoce nebo zelenina nepovadne.
 2. Přehled o skladovaných potravinách: Víko z čirého plastu nabízí absolutní přehled o potravinách uložených v dóze, takže ji nemusíte stále otevírat a kontrolovat obsah.
 3. Jednoduché a prakticjé použití: Přístroj je dodáván s adaptérem, který stačí připojit, zaklapnout zámek a jediným stiskem tlačítka se vzduch začne odsávat. Ponecháte-li přístroj zapnutý pumpa dózy bude automaticky vysávat vzduch, po tom co ji otevřete a znovu zavřete.
 4. Mnohostranné využití: Dózu Concept Fresh můžete využít ke skladování pečiva, ovoce či zeleniny. Po vypnutí a odpojení adaptéru může být umístěna i do chladničky.


Technické parametry:

 • vakuování a uchování potravin
 • funkce: vakuování potravin
 • rozměry v cm: 460 x 230 x 210 mm
 • váha kompletní: 2450 g
 • váha adaptéru: 720 g
 • barva: bílá
 • příkon: 1,8 W
 • napětí: 220-240 V

 100865
Sdílet
concept

Hodnocení

5,0 (1 hodnocení)
100 % zákazníků doporučuje

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít