Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Zvyšující podložky pod postel Zvyšující podložky pod postel
Zvyšující podložky. Ve vyšším věku můžete mít problém s pohodlným vstáváním z postele. Jedním z důvodů je právě to, že vaše postel je moc nízká. S těmito podložkami si zvýšíte postel o 13 cm a vstávat se vám bude o poznání lépe! Podložky mají pyramidový tvar, což zaručuje jejich bezpečnou stabilitu. Jsou vhodné pro nohy postelí s maximálním průměrem 6,6 cm. Nosnost jedné podložky je 130 kg, celkem tak unesou520 kg. Materiál: Polypropylen.
4,5 1
299

Zvyšující podložky pod postel

Zvyšující podložky pod postel

Dostupnost: Vyprodáno

PopisZvyšující podložky. Ve vyšším věku můžete mít problém s pohodlným vstáváním z postele. Jedním z důvodů je právě to, že vaše postel je moc nízká. S těmito podložkami si zvýšíte postel o 13 cm a vstávat se vám bude o poznání lépe! Podložky mají pyramidový tvar, což zaručuje jejich bezpečnou stabilitu. Jsou vhodné pro nohy postelí s maximálním průměrem 6,6 cm. Nosnost jedné podložky je 130 kg, celkem tak unesou520 kg. Materiál: Polypropylen.


 

Délka: 15,5 cm
Šířka : 16,5 cm
Výška: 16,5 cm
 310218
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít