Zahradní slunečník Fringe hnědá, pr. 180 cm Zahradní slunečník Fringe hnědá, pr. 180 cm
Krásný slunečník zdobený třásněmi poskytne vám i vašim blízkým v horkých letních dnech dostatek stínu a bezpečí díky UV ochraně. Pod jeho ochranou od slunce si užijete četbu vaší oblíbené knihy či vychutnáte vychlazený drink s přáteli.Bytelná hliníková konstrukce spolu s polyesterem, ze kterého je vyrobeno stínidlo slunečníku, zajistí, že vám slunečník dlouho vydrží. Polyesterové stínidlo má odolnost proti vodě a  větrací otvor. Délka tyče je 193 cm a průměr 3,4 cm. Tyč je dodávána rozložená na 2 části, díky čemuž má malé rozměry ve složeném stavu.
5,0 1
1399

Zahradní slunečník Fringe hnědá, pr. 180 cm

Výprodej Doprava zdarma
Zahradní slunečník Fringe hnědá, pr. 180 cm Zahradní slunečník Fringe hnědá, pr. 180 cm Zahradní slunečník Fringe hnědá, pr. 180 cm

Zahradní slunečník Fringe hnědá, pr. 180 cm

Dostupnost: Vyprodáno

PopisKrásný slunečník zdobený třásněmi poskytne vám i vašim blízkým v horkých letních dnech dostatek stínu a bezpečí díky UV ochraně. Pod jeho ochranou od slunce si užijete četbu vaší oblíbené knihy či vychutnáte vychlazený drink s přáteli.
 
Bytelná hliníková konstrukce spolu s polyesterem, ze kterého je vyrobeno stínidlo slunečníku, zajistí, že vám slunečník dlouho vydrží. Polyesterové stínidlo má odolnost proti vodě a  větrací otvor. Délka tyče je 193 cm a průměr 3,4 cm. Tyč je dodávána rozložená na 2 části, díky čemuž má malé rozměry ve složeném stavu.

Parametry a specifikace

Barva: hnědá
Materiál: 100% polyester
Průměr: 180 cm
Výška: 193 cm

Katalogové číslo:

 679585
Sdílet

Hodnocení

5,0 (1 hodnocení)
100 % zákazníků doporučuje

Dotazy

Tento produkt má 1 dotaz

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.