Menu
Vision 3000 Infrasauna Vision 3000 Infrasauna
Infrasauna Vision 3000 se díky svému designu hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního dřeva kanadského jedlovce - hemlocku. Vision 3000 umožňuje vychutnat kouzlo saunování dvěma osobám najednou. Malé rozměry dovolují infrasaunu umístit v rodinném domě I prostornějším bytě. Skleněné dveře umožňují pohodlný výhled po okolí sauny. Součástí výbavy je ionizér, rádio/mp3 přehrávač a zařízení pro světelnou terapii. ZářičeV infrasauně je rozmístěno deset karbonových topidel. Ve srovnání s jinými typy karbonové zářiče tvoří tenké pásy, které vyvinou povrchovou teplotu 70 - 170 stupňů Celsia. Karbonové zářiče dosáhnou maximální teploty pomaleji, naproti tomu mají delší životnost (při saunování 3x týdně cca 90 let). Tento typ zářičů prohřeje lidské tělo rovnoměrně a do hloubky.ZdravíPravidelné používání infrasaun pozitivně ovlivňuje lidské zdraví. Saunování snižuje bolest, omezuje ztuhlost kloubů, zvyšuje prokrvení a působí protizánětlivě. V neposlední řaděnavozuje psychickou pohodu, snižuje svalový spasmus a posiluje kardiovasklulární kondici. Infrasaunu je možné používat i v případech, kde zdravotní stav nedovoluje použití klasické sauny. Samotné saunování navozuje příjemný pocit pohody, uvolnění a relaxace. Infrasauny jsou natolik bezpečné, že se jejich technologie používá i v dětských inkubátorech.SpotřebaProvoz infrasaun je ve srovnání s klasickými saunami výrazně úspornější. Hlavním důvodem je nižší provozní teplota. Infračervené záření proniká hluboko do tkáně, proto není třeba saunovací proceduru opakovat v několika cyklech za sebou, jako tomu je u finské sauny.ParametryBarva skla: průhlednáDveře: čiré tvrzené sklo, celoskleněné dveřeIonizátor: anoMateriál: hemlockNapětí: 220 - 240V/50HzOpěrka zad: neOsvětlení: vnitřní 1 ks světla na čtení, 3 ks střešních světelPočet osob v infrasauně: 2Počet topidel: 10Polička na nápoje: neRádio/ Mp3: anoStřešní ventilace: anoTeplotní senzor: anoTloušťka skla: 6mmTvar infrasauny: čtverecTyp ohřevu infrasauny: KarbonUmístění ovládacího panelu: vnitřníVěšák na ručníky: ne
0,0 0
30990

Vision 3000 Infrasauna

PopisInfrasauna Vision 3000 se díky svému designu hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního dřeva kanadského jedlovce - hemlocku. Vision 3000 umožňuje vychutnat kouzlo saunování dvěma osobám najednou. Malé rozměry dovolují infrasaunu umístit v rodinném domě I prostornějším bytě. Skleněné dveře umožňují pohodlný výhled po okolí sauny. Součástí výbavy je ionizér, rádio/mp3 přehrávač a zařízení pro světelnou terapii.
 
Zářiče
V infrasauně je rozmístěno deset karbonových topidel. Ve srovnání s jinými typy karbonové zářiče tvoří tenké pásy, které vyvinou povrchovou teplotu 70 - 170 stupňů Celsia. Karbonové zářiče dosáhnou maximální teploty pomaleji, naproti tomu mají delší životnost (při saunování 3x týdně cca 90 let). Tento typ zářičů prohřeje lidské tělo rovnoměrně a do hloubky.
 
Zdraví
Pravidelné používání infrasaun pozitivně ovlivňuje lidské zdraví. Saunování snižuje bolest, omezuje ztuhlost kloubů, zvyšuje prokrvení a působí protizánětlivě. V neposlední řaděnavozuje psychickou pohodu, snižuje svalový spasmus a posiluje kardiovasklulární kondici. Infrasaunu je možné používat i v případech, kde zdravotní stav nedovoluje použití klasické sauny. Samotné saunování navozuje příjemný pocit pohody, uvolnění a relaxace. Infrasauny jsou natolik bezpečné, že se jejich technologie používá i v dětských inkubátorech.
 
Spotřeba
Provoz infrasaun je ve srovnání s klasickými saunami výrazně úspornější. Hlavním důvodem je nižší provozní teplota. Infračervené záření proniká hluboko do tkáně, proto není třeba saunovací proceduru opakovat v několika cyklech za sebou, jako tomu je u finské sauny.
 
Parametry
Barva skla: průhledná
Dveře: čiré tvrzené sklo, celoskleněné dveře
Ionizátor: ano
Materiál: hemlock
Napětí: 220 - 240V/50Hz
Opěrka zad: ne
Osvětlení: vnitřní 1 ks světla na čtení, 3 ks střešních světel
Počet osob v infrasauně: 2
Počet topidel: 10
Polička na nápoje: ne
Rádio/ Mp3: ano
Střešní ventilace: ano
Teplotní senzor: ano
Tloušťka skla: 6mm
Tvar infrasauny: čtverec
Typ ohřevu infrasauny: Karbon
Umístění ovládacího panelu: vnitřní
Věšák na ručníky: ne

Délka: 113 cm
Hmotnost: 168 kg
Materiál: sklo + dřevo
Příkon: 2050 W
Šířka : 103 cm
Výška: 194 cm
 351930
Sdílet
marimex

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít