Tescoma Delícia Forma na čtvercové ravioli 10 ks Tescoma Delícia Forma na čtvercové ravioli 10 ks
Ve formách DELÍCIA lze snadno a rychle připravit 10 ks větších čtvercových nebo kulatých ravioli či 21 ks menších čtvercových nebo kulatých raviolini s různými náplněmi. Příprava ravioli a raviolini ve formách DELÍCIA je snadná a velmi rychlá, vzniklé těstoviny jsou tvarově i rozměrově stejné a dobře spojené, při vaření se neotevírají, náplň nevytéká.Součástí výrobku je návod k použití s receptem pro přípravu tradičních italských raviol / raviolini plněných špenátem a ricottou, mletým masem, žampiónovým nebo batátovým pyré i receptempro sladké ravioli / raviolini plněné ricottou a mascarpone.
0,0 0
-1

Tescoma Delícia Forma na čtvercové ravioli 10 ks

Tescoma Delícia Forma na čtvercové ravioli 10 ks

Dostupnost: Vyprodáno

PopisVe formách DELÍCIA lze snadno a rychle připravit 10 ks větších čtvercových nebo kulatých ravioli či 21 ks menších čtvercových nebo kulatých raviolini s různými náplněmi. Příprava ravioli a raviolini ve formách DELÍCIA je snadná a velmi rychlá, vzniklé těstoviny jsou tvarově i rozměrově stejné a dobře spojené, při vaření se neotevírají, náplň nevytéká.
 
Součástí výrobku je návod k použití s receptem pro přípravu tradičních italských raviol / raviolini plněných špenátem a ricottou, mletým masem, žampiónovým nebo batátovým pyré i receptem
pro sladké ravioli / raviolini plněné ricottou a mascarpone.

Parametry a specifikace

Barva: oranžová
Materiál: plast
Myčka: ano

Katalogové číslo:

 106258
Sdílet
tescoma

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.