Menu
Skleník Komfort 8000 Skleník Komfort 8000
 kvalitní dvoustěnný polykarbonát česká certifikace prodloužená záruka Skleník Komfort 8000: jedná se o nový model roku 2013, skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů, prosklení je z tepelně-izolačních dvoustěnných komůrkových polykarbonátových desek síly 4 mm. Skleník je vyroben z velmi kvalitního dvoustěnného polykarbonátu s UV filtrem (nekřehne, nežloutne). Z důvodu zajištění maximální kvality je vyráběno prosklení k většině skleníků v České republice. Jedná se o jediné skleníky na českém trhu osazené prokazatelně kvalitním polykarbonátem s doložitelnou českou certifikací. Na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím výrobce poskytuje prodlouženou záruku v délce 10 let. Obsahem balení jsou jednokřídlé posuvné dveře (š x v otvoru = 61 x 161 cm), AL profily, prosklení, 2 střešní ventilační okna s manuálním otevíráním, veškerý spojovací materiál. Prosklení je ukotveno do konstrukce pomocí ocelových sponek. Základna je dodávána jako set ke skleníku. Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem v ČJ. Rozměry: š x v x d: 192 x 196 x 381 cm výška boční stěny je 124 cm
0,0 0
9990

Skleník Komfort 8000

Skleník Komfort 8000

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • kvalitní dvoustěnný polykarbonát
  • česká certifikace
  • prodloužená záruka

Skleník Komfort 8000: jedná se o nový model roku 2013, skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů, prosklení je z tepelně-izolačních dvoustěnných komůrkových polykarbonátových desek síly 4 mm. Skleník je vyroben z velmi kvalitního dvoustěnného polykarbonátu s UV filtrem (nekřehne, nežloutne). Z důvodu zajištění maximální kvality je vyráběno prosklení k většině skleníků v České republice.

 

Jedná se o jediné skleníky na českém trhu osazené prokazatelně kvalitním polykarbonátem s doložitelnou českou certifikací. Na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím výrobce poskytuje prodlouženou záruku v délce 10 let. Obsahem balení jsou jednokřídlé posuvné dveře (š x v otvoru = 61 x 161 cm), AL profily, prosklení, 2 střešní ventilační okna s manuálním otevíráním, veškerý spojovací materiál. Prosklení je ukotveno do konstrukce pomocí ocelových sponek. Základna je dodávána jako set ke skleníku. Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem v ČJ.

 

Rozměry:

  • š x v x d: 192 x 196 x 381 cm
  • výška boční stěny je 124 cm


 603228
Sdílet

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít