Šik v kuchyni Dětská zástěrka Rosie modrá, 47 x 53 cm Šik v kuchyni Dětská zástěrka Rosie modrá, 47 x 53 cm
I práce v kuchyni může být pro děti zábavou. Tato slušivá květinová zástěrka se vaší malé kuchařce určitě zalíbí a ráda bude mamince při vaření pomáhat. Uchvátí vás svým střihem i příjemným materiálem. Pořídit si ji můžete v dospělé velikosti i pro sebe.Zástěrka je ze 100% lehké bavlny. Na výšku je dlouhá 50 cm a je určená pro děti od 3 let. Na kapsičce má bílou mašli připevněnou na zavírací špendlík, takže se dá před praním odepnout. Zavazování je libovolně nastavitelné za krkem i v pase. A navíc je vyrobená s láskou v České republice z výhradně českých materiálů. K zástěrce je v balení čelenka s mašlí, kterou lze umístit kamkoli po celé délce čelenky.
5,0 1
379

Šik v kuchyni Dětská zástěrka Rosie modrá, 47 x 53 cm

Výprodej
Šik v kuchyni Dětská zástěrka Rosie modrá, 47 x 53 cm Šik v kuchyni Dětská zástěrka Rosie modrá, 47 x 53 cm Šik v kuchyni Dětská zástěrka Rosie modrá, 47 x 53 cm

Šik v kuchyni Dětská zástěrka Rosie modrá, 47 x 53 cm

Dostupnost: Vyprodáno

PopisI práce v kuchyni může být pro děti zábavou. Tato slušivá květinová zástěrka se vaší malé kuchařce určitě zalíbí a ráda bude mamince při vaření pomáhat. Uchvátí vás svým střihem i příjemným materiálem. Pořídit si ji můžete v dospělé velikosti i pro sebe.
 
Zástěrka je ze 100% lehké bavlny. Na výšku je dlouhá 50 cm a je určená pro děti od 3 let. Na kapsičce má bílou mašli připevněnou na zavírací špendlík, takže se dá před praním odepnout. Zavazování je libovolně nastavitelné za krkem i v pase. A navíc je vyrobená s láskou v České republice z výhradně českých materiálů.
 
K zástěrce je v balení čelenka s mašlí, kterou lze umístit kamkoli po celé délce čelenky.

Parametry a specifikace

Barva: modrá
Doporučené praní: 40 °C
Materiál: 100% bavlna

Katalogové číslo:

 225572
Sdílet
sikvkuchyni

Hodnocení

5,0 (1 hodnocení)
100 % zákazníků doporučuje

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.