Menu
Sharks Polykarbonátový skleník HORNEET 292 + Strunová sekačka Sharks ZDARMA Sharks Polykarbonátový skleník HORNEET 292 + Strunová sekačka Sharks ZDARMA
Vysoce kvalitní skleník klasické konstrukce z masivních elektrolyticky pozinkovaných ocelových profilů o tloušťce 0,6 mm. Skleník je vhodný pro pěstování různých druhů nezávadné zeleniny, jelikož polykarbonát byl otestován Státním zdravotním ústavem jako zdravotně nezávadný.Vnější strana skleníku je nalakována vypalovanou zelenou barvou, vnitřní strany mají šedý odstín. Polykarbonátové desky jsou 4 mm silné vyrobené ve Velké Británii s technickým testováním a protokoly českých státem akreditovaných zkušeben.Základna pro tento typ není nutná, skleník se kotví do betonového prefabrikátu či dlaždic nebo cihel, popř. je nutné ukotvení do země. Prosklení je ukotveno ocelovými přítlačnými sponkami. Záruka na prosklení 10 let na nerozbitnost krupobitím.Technické specifikace: zastavěná plocha: 6,86 m2 dveře: jednokřídlé na pantech šířka dveří: 0,73 m výška dveří: 1,72 m střešní okno
0,0 0
10199

Sharks Polykarbonátový skleník HORNEET 292 + Strunová sekačka Sharks ZDARMA

Sharks Polykarbonátový skleník HORNEET 292 + Strunová sekačka Sharks ZDARMA

Dostupnost: Vyprodáno

PopisVysoce kvalitní skleník klasické konstrukce z masivních elektrolyticky pozinkovaných ocelových profilů o tloušťce 0,6 mm.
Skleník je vhodný pro pěstování různých druhů nezávadné zeleniny, jelikož polykarbonát byl otestován Státním zdravotním ústavem jako zdravotně nezávadný.
Vnější strana skleníku je nalakována vypalovanou zelenou barvou, vnitřní strany mají šedý odstín.
 
Polykarbonátové desky jsou 4 mm silné vyrobené ve Velké Británii s technickým testováním a protokoly českých státem akreditovaných zkušeben.
 
Základna pro tento typ není nutná, skleník se kotví do betonového prefabrikátu či dlaždic nebo cihel, popř. je nutné ukotvení do země. Prosklení je ukotveno ocelovými přítlačnými sponkami. Záruka na prosklení 10 let na nerozbitnost krupobitím.
 
Technické specifikace:
  • zastavěná plocha: 6,86 m2
  • dveře: jednokřídlé na pantech
  • šířka dveří: 0,73 m
  • výška dveří: 1,72 m
  • střešní okno

Barva: zelená
Délka: 292 cm
Hmotnost: 57 kg
Materiál: polykarbonát
Šířka : 235 cm
Výška: 179 cm
 676950
Sdílet
sharks

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít