Menu
Prodloužená přikrývka Thermo AntiStress, celoroční, 140 x 220 cm Prodloužená přikrývka Thermo AntiStress, celoroční, 140 x 220 cm
 izoluje teplo celoroční Český výrobek Přikrývky a polštáře AntiStress získaly výborné vlastnosti díky použití mikrovláknové tkaniny protkanou sítí karbonových vláken. Karbonová vlákna slouží k odvodu statické elektřiny a napětí a tudíž Vám přikrývka zajistí spokojený a klidný spánek. Přikrývky AntiStress jsou vyrobeny tradičním způsobem české výroby. Povrchovým materiálem přikrývek je tkanina AntiStress, která je vyrobena inovativní technologií z polyesterových mikrovláken. Jemná mikrovláknová tkanina je protkána sítí karbonových vláken, které zajišťují funkčnost tkaniny. Karbonové vlákno slouží převážně k odvodu statické elektřiny, napětí a tudíž stresu těla zákazníka. Díky tomuto má zákazník velice kvalitní a spokojený spánek. Polyesterová mikrovlákna mají poloviční průměr, než vlákna hedvábná. Pro představu mikrovlákno je desetkrát slabší než lidský vlas. Tato mikrovlákna dodávají tkanině příjemný pocit doteku, tkanina je velmi jemná a lehká a vysoce absorpční. Tkanina vyniká vysokou hustotou mikrovláken a svou nemačkavostí. Tkanina AntiStress odpuzuje vlhkost a chlad z vnějšího prostředí, tudíž v horkém podnebí chladí a v chladném naopak hřeje. Thermo přikrývka AntiStress obsahuje termicky pojené duté vlákno. Duté vlákno je ve tvaru rouna a je plně silanizované. Tato termicky pojená rouna dutých vláken vynikají vysokou hřejivostí, ale zároveň vzdušností a lehkostí. Spojením dvou materiálů (tkanina AntiStress a termicky pojené duté vlákno) se přikrývky AntiStress zařadily mezi velmi žádané a velmi populární produkty. Thermo přikrývky AntiStress jsou prošity panelovým vzorem, který zabraňuje proti posuvu rouna dutých vláken uvnitř tkaniny. Thermo přikrývky jsou vyrobeny spojením (na pevno) dvou samostatných přikrývek, které jsou spojené olemováním lemovacím prošívacím strojem. Tyto přikrývky nelze od sebe oddělit. V případě, že byste chtěli přikrývky oddělitelné, máme v nabídce Duo přikrývky AntiStress. Přikrývky i polštáře AntiStress jsou vhodné pro alergiky. Složení přikrývky: povrch - tkanina 100% polyester mikrovlákno + sít karbonových vláken, výplň - 100% polyester (duté vlákno) Přikrývka vhodná pro rozměr povlečení: 140 x 220 cm Teplota praní 60°, sušení v bubnové sušičce na sníženou teplotu. Hmotnost výplně (gramáž): 1120 g na celý rozměr výrobku Barva přikrývky: bílá Rozměry: 140 x 220 cm
5,0 1
1149

Prodloužená přikrývka Thermo AntiStress, celoroční, 140 x 220 cm

Doprava zdarma

Prodloužená přikrývka Thermo AntiStress, celoroční, 140 x 220 cm

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • izoluje teplo
  • celoroční
  • Český výrobek

Přikrývky a polštáře AntiStress získaly výborné vlastnosti díky použití mikrovláknové tkaniny protkanou sítí karbonových vláken. Karbonová vlákna slouží k odvodu statické elektřiny a napětí a tudíž Vám přikrývka zajistí spokojený a klidný spánek.

 

Přikrývky AntiStress jsou vyrobeny tradičním způsobem české výroby. Povrchovým materiálem přikrývek je tkanina AntiStress, která je vyrobena inovativní technologií z polyesterových mikrovláken. Jemná mikrovláknová tkanina je protkána sítí karbonových vláken, které zajišťují funkčnost tkaniny. Karbonové vlákno slouží převážně k odvodu statické elektřiny, napětí a tudíž stresu těla zákazníka. Díky tomuto má zákazník velice kvalitní a spokojený spánek. Polyesterová mikrovlákna mají poloviční průměr, než vlákna hedvábná. Pro představu mikrovlákno je desetkrát slabší než lidský vlas. Tato mikrovlákna dodávají tkanině příjemný pocit doteku, tkanina je velmi jemná a lehká a vysoce absorpční. Tkanina vyniká vysokou hustotou mikrovláken a svou nemačkavostí. Tkanina AntiStress odpuzuje vlhkost a chlad z vnějšího prostředí, tudíž v horkém podnebí chladí a v chladném naopak hřeje. Thermo přikrývka AntiStress obsahuje termicky pojené duté vlákno. Duté vlákno je ve tvaru rouna a je plně silanizované. Tato termicky pojená rouna dutých vláken vynikají vysokou hřejivostí, ale zároveň vzdušností a lehkostí. Spojením dvou materiálů (tkanina AntiStress a termicky pojené duté vlákno) se přikrývky AntiStress zařadily mezi velmi žádané a velmi populární produkty. Thermo přikrývky AntiStress jsou prošity panelovým vzorem, který zabraňuje proti posuvu rouna dutých vláken uvnitř tkaniny. Thermo přikrývky jsou vyrobeny spojením (na pevno) dvou samostatných přikrývek, které jsou spojené olemováním lemovacím prošívacím strojem. Tyto přikrývky nelze od sebe oddělit. V případě, že byste chtěli přikrývky oddělitelné, máme v nabídce Duo přikrývky AntiStress. Přikrývky i polštáře AntiStress jsou vhodné pro alergiky.

 

Složení přikrývky: povrch - tkanina 100% polyester mikrovlákno + sít karbonových vláken, výplň - 100% polyester (duté vlákno)


Přikrývka vhodná pro rozměr povlečení: 140 x 220 cm


Teplota praní 60°, sušení v bubnové sušičce na sníženou teplotu.


Hmotnost výplně (gramáž): 1120 g na celý rozměr výrobku


Barva přikrývky: bílá

 

Rozměry: 140 x 220 cm

Barva: bílá
Materiál: 100% polyester
Materiál výplně: duté vlákno
 214158
Sdílet
kvalitex

Hodnocení

5,0 (1 hodnocení)
100 % zákazníků doporučuje

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít