Principy a ochrana soukromí na 4home.cz

4home.cz přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko "Rozumím" souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit nebo kdykoliv vypnout v Nastavení soukromí

Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahřátím Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahřátím
Inovativní technologie okamžitého zahřátí vody zajistí teplou vodu za pár vteřin, a to přesně ve vámi požadované teplotě. Vychutnejte si tak maximální aroma vašich nápojů. Poskytujeme lahodnou vodu od pokojové teploty až po horkou. Blanšírování, příprava teplých nápojů, sterilizace, vaření. Čaj, káva, špagety, dětské lahve. S tímto výrobkem dokážete cokoli. Vyberte si z několika přednastavených množství pouhým stisknutím tlačítka: 150 ml, 250 ml, 300 ml, 400 ml, 500 ml - vždy najdete vhodný objem vody, který naplní váš oblíbený šálek, nebo i džbán či konvici. Filtr Philips Micro X-Clean snižuje obsah chlóru, vodního kamene, těžkých kovů nově vznikajících znečišťujících látek, jako jsou mikroplasty a PFOA. Kompaktní provedení se snadno vejde kamkoli ve vašem domově nebo v kancelář. Využijte méně času na doplňování a dodržujte snáze pitný režim díky velké 2,2l nádobě. Odnímatelná nádoba na vodu zaručuje snadné doplňování a čištění. Dávkovač začne fungovat, jakmile připojíte napájení a zařízení zapnete. Není třeba instalace. Indikátor životnosti filtru vám připomene, abyste včas vyměnili filtr, a zajistili tak co nejlepší výkon filtrace. Balená voda si na životním prostředí vybírá značnou daň, a také je nákladná. Nyní ji už nikdy nebudete potřebovat. Vodní stanice je vždy na místě a podle potřeby poskytuje chuťově dobrou, čistou vodu. Voda se ohřívá právě v okamžiku, kdy ji potřebujete, a přesně v objemu, který si zvolíte. Už žádné převařování ani uchovávání teploty.
0,0 0
4499

Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahřátím

Doprava zdarma
Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahřátím Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahřátím Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahřátím Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahřátím Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahřátím Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahřátím Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahřátím Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahřátím Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahřátím

Philips ADD5910M dávkovač vody s okamžitým zahřátím

4 499 Kč  včetně DPH
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 4 499 Kč
Dostupnost: Skladem
U vás: pátek 24. 05. 2024
Nákupem získáte 70 Pohoďáčků

PopisInovativní technologie okamžitého zahřátí vody zajistí teplou vodu za pár vteřin, a to přesně ve vámi požadované teplotě. Vychutnejte si tak maximální aroma vašich nápojů. Poskytujeme lahodnou vodu od pokojové teploty až po horkou. Blanšírování, příprava teplých nápojů, sterilizace, vaření. Čaj, káva, špagety, dětské lahve. S tímto výrobkem dokážete cokoli.
 
Vyberte si z několika přednastavených množství pouhým stisknutím tlačítka: 150 ml, 250 ml, 300 ml, 400 ml, 500 ml - vždy najdete vhodný objem vody, který naplní váš oblíbený šálek, nebo i džbán či konvici.
 
Filtr Philips Micro X-Clean snižuje obsah chlóru, vodního kamene, těžkých kovů nově vznikajících znečišťujících látek, jako jsou mikroplasty a PFOA.
 
Kompaktní provedení se snadno vejde kamkoli ve vašem domově nebo v kancelář. Využijte méně času na doplňování a dodržujte snáze pitný režim díky velké 2,2l nádobě. Odnímatelná nádoba na vodu zaručuje snadné doplňování a čištění. Dávkovač začne fungovat, jakmile připojíte napájení a zařízení zapnete. Není třeba instalace. Indikátor životnosti filtru vám připomene, abyste včas vyměnili filtr, a zajistili tak co nejlepší výkon filtrace.
 
Balená voda si na životním prostředí vybírá značnou daň, a také je nákladná. Nyní ji už nikdy nebudete potřebovat. Vodní stanice je vždy na místě a podle potřeby poskytuje chuťově dobrou, čistou vodu. Voda se ohřívá právě v okamžiku, kdy ji potřebujete, a přesně v objemu, který si zvolíte. Už žádné převařování ani uchovávání teploty.

Parametry a specifikace

Barva: černá
Hloubka: 26,2 cm
Objem: 2,2 l
Šířka: 15 cm
Výška: 30 cm

Katalogové číslo:

 806558
Sdílet
philips

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.