Orion Výrobník sycených nápojů AquaDream DRINKMATE, černá Orion Výrobník sycených nápojů AquaDream DRINKMATE, černá
Výrobník sycených nápojů DRINKMATE je unikátní výrobek, který vyrobí nejen osvěžující sodu, ale sytit s ním můžete také ochucené nápoje . Budete tak připraveni na každou oslavu nebo posezení s přáteli. Díky modernímu designu bude také skvělým doplňkem vaší domácnosti. Je opatřen přetlakovým ventilem, takže je bezpečný a spolehlivý. Vyrobíte tak až 80 litrů nápoje z jedné bombičky. Láhev je opatřena plnícím ventilem, který velmi snadno zasunete i s lahví do úchytu na výrobníku. Tlačítkem pak můžete regulovat intenzitu sycení nápoje. Dodržujte označení plnění na láhvi, hladina vody nikdy nesmí přesáhnout rysku MAX. Materiál: plast, chrom. Rozměry: objem láhve 1,1 l, 13 x 20 x 41 cm. Balení neobsahuje bombičku CO2.Výrobník DRINKMATE ušetří vaše výdaje za balené limonády a vody, omezí počet PET lahví ve vaší domácnosti. Ochráníte tak přírodu v průběhu jednoho roku přibližně před 800 prázdnými PET láhvemi nebo plechovkami.
4,5 6
1359

Orion Výrobník sycených nápojů AquaDream DRINKMATE, černá

Doprava zdarma
Orion Výrobník sycených nápojů AquaDream DRINKMATE, černá Orion Výrobník sycených nápojů AquaDream DRINKMATE, černá Orion Výrobník sycených nápojů AquaDream DRINKMATE, černá Orion Výrobník sycených nápojů AquaDream DRINKMATE, černá Orion Výrobník sycených nápojů AquaDream DRINKMATE, černá

Orion Výrobník sycených nápojů AquaDream DRINKMATE, černá

6 hodnocení
1 359 Kč  včetně DPH
Dostupnost: Skladem 4 ks
U vás: pozítří  
Nákupem získáte 20 Pohoďáčků

PopisVýrobník sycených nápojů DRINKMATE je unikátní výrobek, který vyrobí nejen osvěžující sodu, ale sytit s ním můžete také ochucené nápoje . Budete tak připraveni na každou oslavu nebo posezení s přáteli. Díky modernímu designu bude také skvělým doplňkem vaší domácnosti. Je opatřen přetlakovým ventilem, takže je bezpečný a spolehlivý. Vyrobíte tak až 80 litrů nápoje z jedné bombičky. Láhev je opatřena plnícím ventilem, který velmi snadno zasunete i s lahví do úchytu na výrobníku. Tlačítkem pak můžete regulovat intenzitu sycení nápoje. Dodržujte označení plnění na láhvi, hladina vody nikdy nesmí přesáhnout rysku MAX. Materiál: plast, chrom. Rozměry: objem láhve 1,1 l, 13 x 20 x 41 cm. Balení neobsahuje bombičku CO2.
 
Výrobník DRINKMATE ušetří vaše výdaje za balené limonády a vody, omezí počet PET lahví ve vaší domácnosti. Ochráníte tak přírodu v průběhu jednoho roku přibližně před 800 prázdnými PET láhvemi nebo plechovkami.

Parametry a specifikace

Barva: černá
Materiál: plast, kov
Objem: 1,1 l
Výška: 41 cm

Katalogové číslo:

 114357

Přiložené soubory:

130657, 130658_navod.pdf

Sdílet
orion

Hodnocení

4,5 (6 hodnocení)
100 % zákazníků doporučuje