Menu
Mikov 115-NH-6/AK kapesní nůž Praktik,oranžová Mikov 115-NH-6/AK kapesní nůž Praktik,oranžová
Kapesní zavírací nůž Praktik je všestranný pomocník. Jeho čepel je vyrobena z kvalitní nerezové oceli 420 53-55 HRc. Ergonomický tvar střenky zajišťujeme velmi pohodlné držení. Nůž Praktik je vybaven pojistkou (linerlock), která zabraňuje nechtěnému pohybu čepele. Příkladem využití nože může být krájení potravin, využití v přírode nebo při práci na zahradě. Díky kroužku je možné si nůž zavěsit k opasku a zabránit tak ztrátě. Nůž je vybaven otvíračem na láhve, šroubovákem, drážkou na odizolování vodičů, otvíračem na konzervy, pilkou, vývrtkou, bodcem a kroužkem. Firma Mikov sídlí v srdci Českého Švýcarska, ve městě Mikulášovice. Je tradičním, světově uznávaným výrobcem nožů, navazuje na tradiční nožířské řemeslo z roku 1794.
0,0 0
599

Mikov 115-NH-6/AK kapesní nůž Praktik,oranžová

Mikov 115-NH-6/AK kapesní nůž Praktik,oranžová

Dostupnost: Vyprodáno

PopisKapesní zavírací nůž Praktik je všestranný pomocník. Jeho čepel je vyrobena z kvalitní nerezové oceli 420 53-55 HRc. Ergonomický tvar střenky zajišťujeme velmi pohodlné držení. Nůž Praktik je vybaven pojistkou (linerlock), která zabraňuje nechtěnému pohybu čepele. Příkladem využití nože může být krájení potravin, využití v přírode nebo při práci na zahradě. Díky kroužku je možné si nůž zavěsit k opasku a zabránit tak ztrátě. Nůž je vybaven otvíračem na láhve, šroubovákem, drážkou na odizolování vodičů, otvíračem na konzervy, pilkou, vývrtkou, bodcem a kroužkem.
 
Firma Mikov sídlí v srdci Českého Švýcarska, ve městě Mikulášovice. Je tradičním, světově uznávaným výrobcem nožů, navazuje na tradiční nožířské řemeslo z roku 1794.

Barva: oranžová
Délka: 11 cm
Délka čepele: 9 cm
Hmotnost: 0,15 kg
Materiál: nerez + plast
Šířka : 1,5 cm
 117554
Sdílet
mikov

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít