Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Skleník LanitGarden 6x8 - 4600, 185 x 248 x 209 cm Skleník LanitGarden 6x8 - 4600, 185 x 248 x 209 cm
Polykarbonátové prosklení je do hliníkových profilů zasunuté po obvodě. Jedná se o jedinečné řešení, které výrazně zvýšilo celkovou pevnost a stabilitu celého skleníku. Současně se zvýšila i odolnost skleníku vůči nárazům větru i sněhovému zatížení. Jednokřídlé dveře na pantech lze namontovat jako pravé nebo levé. Prvek běžný až u skleníků vyšší cenové kategorie. Skleník je vyrobený z hliníkových profilů a je dodáván s prosklením z tepelně-izolačních dvoustěnných komůrkových polykarbonátových desek síly 4 mm. Jedná se o vysoce kvalitní dvoustěnný polykarbonát s UV filtrem (na slunci a mrazu nekřehne, nežloutne). Na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím je poskytována prodloužená záruka v délce 10 let. Polykarbonát ke skleníkům Lanit Plast má české atesty z českých zkušeben. Skleník lze postavit buď na zděnou ( betonovou, jinou ) podezdívku nebo přímo na základnu z pozinkovaného plechu. Skleník je dodáván včetně základny!Jednokřídlé dveře na pantech (Š x V otvoru = 56×171 cm), AL profily a polykarbonátové prosklení, 1 střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním, základna z pozinkovaného plechu, veškerý spojovací materiál.
0,0 0
7999
4Home Zahrada a hobby Zahradní domky a skleníky Skleníky a pařníky Skleníky Skleník LanitGarden 6x8 - 4600, 185 x 248 x 209 cm

Skleník LanitGarden 6x8 - 4600, 185 x 248 x 209 cm

Skleník LanitGarden 6x8 - 4600, 185 x 248 x 209 cm

Dostupnost: Vyprodáno

PopisPolykarbonátové prosklení je do hliníkových profilů zasunuté po obvodě. Jedná se o jedinečné řešení, které výrazně zvýšilo celkovou pevnost a stabilitu celého skleníku. Současně se zvýšila i odolnost skleníku vůči nárazům větru i sněhovému zatížení.
 
Jednokřídlé dveře na pantech lze namontovat jako pravé nebo levé. Prvek běžný až u skleníků vyšší cenové kategorie.
 
Skleník je vyrobený z hliníkových profilů a je dodáván s prosklením z tepelně-izolačních dvoustěnných komůrkových polykarbonátových desek síly 4 mm. Jedná se o vysoce kvalitní dvoustěnný polykarbonát s UV filtrem (na slunci a mrazu nekřehne, nežloutne). Na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím je poskytována prodloužená záruka v délce 10 let. Polykarbonát ke skleníkům Lanit Plast má české atesty z českých zkušeben.
 
Skleník lze postavit buď na zděnou ( betonovou, jinou ) podezdívku nebo přímo na základnu z pozinkovaného plechu. Skleník je dodáván včetně základny!
 
Jednokřídlé dveře na pantech (Š x V otvoru = 56×171 cm), AL profily a polykarbonátové prosklení, 1 střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním, základna z pozinkovaného plechu, veškerý spojovací materiál.

Materiál: polykarbonát
Velikost: 185 x 248 x 209 cm
 603226

Související videa:

LanitPlast

Sdílet
lanitplast

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít