Orion Hrnec na odšťavňování 8 l Orion Hrnec na odšťavňování 8 l
Nerezový odšťavňovací hrnec je složen ze tří pater. Do spodního hrnce nalijte dostatečné množství vody, která se varem uvolňuje a propařuje/změkčuje ovoce umístěné v horním perforovaném patře. Šťáva z ovoce se uvolňuje do prostředního sběrného hrnce, odkud postupně odtéká vypouštěcí hadičkou. Takto získaná šťáva poslouží jako domácí sirup, základ pro marmelády, džemy nebo ji můžete použít k výrobě domácí zmrzliny. Set je vyroben z kvalitní nerezové oceli, vhodné na všechny typy sporáků včetně indukce. Tento hrnec můžete použít ke zpracování ostružin, malin, jahod, borůvek, bezinek, ale také na zeleninu jako je mrkev, rajčata nebo červená řepa. Ovoce i zeleninu můžete v hrnci také kombinovat.Výška celé sestavy je 39 cm.
4,5 30
1199

Orion Hrnec na odšťavňování 8 l

Doprava zdarma
Orion Hrnec na odšťavňování 8 l Orion Hrnec na odšťavňování 8 l Orion Hrnec na odšťavňování 8 l Orion Hrnec na odšťavňování 8 l
Tento týden zakoupilo 8 zákazníků

Orion Hrnec na odšťavňování 8 l

30 hodnocení
1 199 Kč  včetně DPH
Dostupnost: Skladem 6 ks a více
U vás: pozítří  
Nákupem získáte 27 Pohoďáčků

PopisNerezový odšťavňovací hrnec je složen ze tří pater. Do spodního hrnce nalijte dostatečné množství vody, která se varem uvolňuje a propařuje/změkčuje ovoce umístěné v horním perforovaném patře. Šťáva z ovoce se uvolňuje do prostředního sběrného hrnce, odkud postupně odtéká vypouštěcí hadičkou. Takto získaná šťáva poslouží jako domácí sirup, základ pro marmelády, džemy nebo ji můžete použít k výrobě domácí zmrzliny.
 
Set je vyroben z kvalitní nerezové oceli, vhodné na všechny typy sporáků včetně indukce. Tento hrnec můžete použít ke zpracování ostružin, malin, jahod, borůvek, bezinek, ale také na zeleninu jako je mrkev, rajčata nebo červená řepa. Ovoce i zeleninu můžete v hrnci také kombinovat.
 
Výška celé sestavy je 39 cm.
 

Parametry a specifikace

Elektrika: ano
Indukce: ano
Materiál: nerez
Myčka: ano
Objem: 8 l
Objem sáčku/nádoby: 8 l
Plyn: ano
Průměr: 26 cm
Sklokeramika: ano
Výška: 39 cm

Katalogové číslo:

 104561

Přiložené soubory:

131421_navod.pdf

Sdílet
orion

Hodnocení

4,5 (30 hodnocení)
96 % zákazníků doporučuje
12 recenzí

Dotazy

Tento produkt má 5 dotazů

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.