Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Hřející polštářky Hřející polštářky
Zmrzlé ruce, prochladnutá záda a další neduhy, kdy potřebujete udržet část těla v teple. To už Vás nyný trápit nemusí. Jsou tu pro Vás příjemné hřející polštářky. Jsou extrémně tenké, a proto jsou vhodné k umístění kamkoliv, kde potřebujete zahřát. Až polštářek vychladne, vyhoďte ho do běžného odpadu. Originální dárek pro každého, kdo trpí na chlad.Polštářek se aktivuje při kontaktu se vzduchem - je to okamžitý zdroj tepla (cca 40°C), vydrží cca 8-10 hodin. Polštářek se plně rozehřeje přibližně do 5ti minut.Jak hřející polštářky aktivovat: Vytáhněte hřející polštářek z obalu. Opatrně odlepte papír ze spodní strany polštářku. Nalepte hřející polštářek na místo (např. do boty), kde chcete, aby Vás hřál.Technická specifikace:   Obsah polštářku: Sůl, zemina, železný prášek, aktivní uhlík, voda   Netoxický, bez zápachu
1,5 1
49

Hřející polštářky

Hřející polštářky

Dostupnost: Vyprodáno

PopisZmrzlé ruce, prochladnutá záda a další neduhy, kdy potřebujete udržet část těla v teple. To už Vás nyný trápit nemusí. Jsou tu pro Vás příjemné hřející polštářky. Jsou extrémně tenké, a proto jsou vhodné k umístění kamkoliv, kde potřebujete zahřát. Až polštářek vychladne, vyhoďte ho do běžného odpadu. Originální dárek pro každého, kdo trpí na chlad.
 
Polštářek se aktivuje při kontaktu se vzduchem - je to okamžitý zdroj tepla (cca 40°C), vydrží cca 8-10 hodin. Polštářek se plně rozehřeje přibližně do 5ti minut.
 
Jak hřející polštářky aktivovat: Vytáhněte hřející polštářek z obalu. Opatrně odlepte papír ze spodní strany polštářku. Nalepte hřející polštářek na místo (např. do boty), kde chcete, aby Vás hřál.
 
Technická specifikace:
 
   Obsah polštářku: Sůl, zemina, železný prášek, aktivní uhlík, voda
   Netoxický, bez zápachu
 

Délka: 13 cm
Šířka : 10 cm
Výška: 0,3 cm
 351955
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít