Hozelock Zavlažovací hadice Tricoflex Ultramax 25 m, žlutá Hozelock Zavlažovací hadice Tricoflex Ultramax 25 m, žlutá
Zahradní hadice Tricoflex je pružná, nelámající se, odolávající vlivům počasí, s ochranou proti UV záření a mrazu. Je vybavena technoligií proti zamotání, zacházení s ní je velmi snadné. Je dokonalým řešením pro každý typ zahrady, splňující jakékoliv zavlažovací potřeby. Tato hadice má průměr 19 mm.Renomovaná bristská společnost Hozelock  má více než půl století zkuženosti v oboru a je světovou jedničkou. Systém Hozelock nabízí řešení závlahy pro každou zahradu.
5,0 1
1350

Hozelock Zavlažovací hadice Tricoflex Ultramax 25 m, žlutá

Doprava zdarma
Hozelock Zavlažovací hadice Tricoflex Ultramax 25 m, žlutá Hozelock Zavlažovací hadice Tricoflex Ultramax 25 m, žlutá Hozelock Zavlažovací hadice Tricoflex Ultramax 25 m, žlutá

Hozelock Zavlažovací hadice Tricoflex Ultramax 25 m, žlutá

1 hodnocení
1 350 Kč  včetně DPH
Dostupnost: Skladem 6 ks a více
U vás: pozítří  
Nákupem získáte 40 Pohoďáčků

PopisZahradní hadice Tricoflex je pružná, nelámající se, odolávající vlivům počasí, s ochranou proti UV záření a mrazu. Je vybavena technoligií proti zamotání, zacházení s ní je velmi snadné. Je dokonalým řešením pro každý typ zahrady, splňující jakékoliv zavlažovací potřeby. Tato hadice má průměr 19 mm.
 
Renomovaná bristská společnost Hozelock  má více než půl století zkuženosti v oboru a je světovou jedničkou. Systém Hozelock nabízí řešení závlahy pro každou zahradu.

Parametry a specifikace

Barva: žlutá
Délka: 2500 cm
Průměr: 1,9 cm

Katalogové číslo:

 683843
Sdílet
hozelock

Hodnocení

5,0 (1 hodnocení)
100 % zákazníků doporučuje

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat