Gekon s 2 pískátky Kyjen, oranžová Gekon s 2 pískátky Kyjen, oranžová
 se 2 pískacími polštáři nezdolná hračka Gekon je nezdolná pískací hračka! Váš pejsek jej může prokousnut, můžete jej propíchnout nebo dokonce probodnout, gekon však pískat nepřestane a nepřestane. Je to hračka, kterou ocení především pejsci se zálibou ve zvukových hračkách, protože tahle pískadla opravdu neumlčí. Přejeme skvělou zábavu! Gekon má v sobě dva pískací polštáře a jeho délka je cca 35 cm. Plyšové hračky jsou určeny pro hru pod dozorem, v případě poškození hračky odstraňte malé části, aby nedošlo k jejich polknutí. Vybírejte velikost a typ hračky dle velikosti a temperamentu svého mazlíčka.
0,0 0
219

Gekon s 2 pískátky Kyjen, oranžová

Výprodej
Gekon s 2 pískátky Kyjen, oranžová Gekon s 2 pískátky Kyjen, oranžová Gekon s 2 pískátky Kyjen, oranžová Gekon s 2 pískátky Kyjen, oranžová

Gekon s 2 pískátky Kyjen, oranžová

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • se 2 pískacími polštáři
  • nezdolná hračka

Gekon je nezdolná pískací hračka! Váš pejsek jej může prokousnut, můžete jej propíchnout nebo dokonce probodnout, gekon však pískat nepřestane a nepřestane. Je to hračka, kterou ocení především pejsci se zálibou ve zvukových hračkách, protože tahle pískadla opravdu neumlčí. Přejeme skvělou zábavu! Gekon má v sobě dva pískací polštáře a jeho délka je cca 35 cm. Plyšové hračky jsou určeny pro hru pod dozorem, v případě poškození hračky odstraňte malé části, aby nedošlo k jejich polknutí. Vybírejte velikost a typ hračky dle velikosti a temperamentu svého mazlíčka.

Parametry a specifikace

Barva: oranžová

Katalogové číslo:

 400669
Sdílet

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít