Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Dřevěné kostky Krtečkův rok, 12 kostek, vícebarevná Dřevěné kostky Krtečkův rok, 12 kostek, vícebarevná
 sada 12 kostek podporují u nejmenších dětí koordinaci a motoriku pro děti od 4 let Sada 12 kostek zobrazujích krtečka v jednotlivých období v roce. Vhodné pro děti od 4 let. Obrázkové kostky podporují u nejmenších dětí koordinaci a motoriku při bourání a stavění komínů, napomáhají chápání příčiny a následku. U starších dětí při skládání obrázků rozvíjí fantazii a logické myšlení a motivují k vyprávění příběhů. 6 obrázků - 12 kostek v kartonové krabičce. Dřevěné obrázkové kostky DINO jsou vyrobeny v České republice ze zdravotně nezávadnách materiálů a jsou bezpečnou a kvalitní hračkou. Rozměry balení: 16x12,2x4 cm.
0,0 0
258
4Home 4HOME Dřevěné kostky Krtečkův rok, 12 kostek, vícebarevná

Dřevěné kostky Krtečkův rok, 12 kostek, vícebarevná

Dřevěné kostky Krtečkův rok, 12 kostek, vícebarevná

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • sada 12 kostek
  • podporují u nejmenších dětí koordinaci a motoriku
  • pro děti od 4 let

Sada 12 kostek zobrazujích krtečka v jednotlivých období v roce. Vhodné pro děti od 4 let. Obrázkové kostky podporují u nejmenších dětí koordinaci a motoriku při bourání a stavění komínů, napomáhají chápání příčiny a následku. U starších dětí při skládání obrázků rozvíjí fantazii a logické myšlení a motivují k vyprávění příběhů. 6 obrázků - 12 kostek v kartonové krabičce. Dřevěné obrázkové kostky DINO jsou vyrobeny v České republice ze zdravotně nezávadnách materiálů a jsou bezpečnou a kvalitní hračkou.

 

Rozměry balení: 16x12,2x4 cm.

Barva: mix barev
Materiál: dřevo
 502086
Sdílet
dinotoys

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít