Menu
Didaktická hra Beta 7, vícebarevná Didaktická hra Beta 7, vícebarevná
 Beta 7 obsahuje 4 různobarevné čtverce na tangram (čínský hlavolam) o rozměrech 95 x 95 mm rozdělené na 7 částí (2 velké trojúhelníky, jeden střední trojúhelník, dva malé trojúhelníky, jeden čtverec a jeden rovnoběžník), 19 šablon siluet různých předmětů a bytostí. CÍL - Seznamování se s geometrickými tvary, rozvoj kreativity a všímavosti. DOPORUČENÝ ZPŮSOB POUŽITÍ - každé dítě si vybere tangram určité barvy a pokouší se jím vyplnit vybranou šablonu. Pokud se mu nedaří, může siluetu otočit a podívat se na řešení na rubové straně. Pro některé siluety existuje více než jedno řešení. Obtížnější úroveň spočívá v tom, že mají děti za úkol z daných tangramů sami poskládat zadaný pojem. Rozměry: 95 x 95 mm
4,5 2
125

Didaktická hra Beta 7, vícebarevná

Výprodej

Didaktická hra Beta 7, vícebarevná

Dostupnost: Vyprodáno

PopisBeta 7 obsahuje 4 různobarevné čtverce na tangram (čínský hlavolam) o rozměrech 95 x 95 mm rozdělené na 7 částí (2 velké trojúhelníky, jeden střední trojúhelník, dva malé trojúhelníky, jeden čtverec a jeden rovnoběžník), 19 šablon siluet různých předmětů a bytostí. CÍL - Seznamování se s geometrickými tvary, rozvoj kreativity a všímavosti.

 

DOPORUČENÝ ZPŮSOB POUŽITÍ - každé dítě si vybere tangram určité barvy a pokouší se jím vyplnit vybranou šablonu. Pokud se mu nedaří, může siluetu otočit a podívat se na řešení na rubové straně. Pro některé siluety existuje více než jedno řešení. Obtížnější úroveň spočívá v tom, že mají děti za úkol z daných tangramů sami poskládat zadaný pojem.

 

 

Rozměry: 95 x 95 mm

Barva: mix barev
Doporučený věk od: 6 let
Materiál: papír
Počet hráčů: 2 až 4
Přibližná doba hraní: 30 až 60 min
 603162
Sdílet

Hodnocení

4,5 (2 hodnocení)
100 % zákazníků doporučuje

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít