Menu
Didaktická hra Alfa 4, vícebarevná Didaktická hra Alfa 4, vícebarevná
 pro děti ve věku 2 - 3 roky rozvoj motoriky ruky Alfa 4 obsahuje 4 obrázky (herní desky) o rozměrech 17 x 24 cm (nákladní auto, ryba, lodička a papoušek) a 4 vyřezané segmenty různých tvarů (kolečko, půlkolečko, čtverec, trojúhelník, pravoúhelník a elipsa) a barev, 2 kostky (jedna s barvami a druhá s uvedenými tvary). CÍL - Rozpoznávání barev, diferenciace a pojmenování geometrických tvarů, současné vnímání dvou vlastností určitého elementu, rozvoj motoriky ruky, socializace dítěte. Hra má varianty, které umožňují zvyšovat náročnost úkolů podle věku nebo pokroků dítěte. Pro děti ve věku 2 - 3 roky. Nejprve předložíme dítěti jednu herní desku a jeden vylomený tvar. Dítě má za úkol vložit tvar do správného otvoru herní desky. Později předložíme dítěti všechny vylomené tvary z jedné desky. Když dítě bez problému správně vkládá tvary do jedné hrací desky, přidáme obdobně druhou hrací desku a vylomené tvary z obou desek smícháme. Nakonec do hry zapojíme všechny 4 hrací desky a všechny vylomené tvary. Pokud dítě dokáže správně vkládat tvary i barvy, můžeme přejít k složitější variantě hry. Rozměry: 17 x 24 cm
0,0 0
125

Didaktická hra Alfa 4, vícebarevná

Výprodej

Didaktická hra Alfa 4, vícebarevná

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • pro děti ve věku 2 - 3 roky
  • rozvoj motoriky ruky

 

Alfa 4 obsahuje 4 obrázky (herní desky) o rozměrech 17 x 24 cm (nákladní auto, ryba, lodička a papoušek) a 4 vyřezané segmenty různých tvarů (kolečko, půlkolečko, čtverec, trojúhelník, pravoúhelník a elipsa) a barev, 2 kostky (jedna s barvami a druhá s uvedenými tvary). CÍL - Rozpoznávání barev, diferenciace a pojmenování geometrických tvarů, současné vnímání dvou vlastností určitého elementu, rozvoj motoriky ruky, socializace dítěte. Hra má varianty, které umožňují zvyšovat náročnost úkolů podle věku nebo pokroků dítěte. Pro děti ve věku 2 - 3 roky.

Nejprve předložíme dítěti jednu herní desku a jeden vylomený tvar. Dítě má za úkol vložit tvar do správného otvoru herní desky. Později předložíme dítěti všechny vylomené tvary z jedné desky. Když dítě bez problému správně vkládá tvary do jedné hrací desky, přidáme obdobně druhou hrací desku a vylomené tvary z obou desek smícháme. Nakonec do hry zapojíme všechny 4 hrací desky a všechny vylomené tvary. Pokud dítě dokáže správně vkládat tvary i barvy, můžeme přejít k složitější variantě hry.

 

Rozměry: 17 x 24 cm

Barva: mix barev
Doporučený věk od: 3 let
Materiál: papír
Počet hráčů: 2
Přibližná doba hraní: 30 až 60 min
 603157
Sdílet

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít