Desk Pets Trekbot DP-TRB-1821, modrá Desk Pets Trekbot DP-TRB-1821, modrá
 kola bez nábojů a svítící pulzující oči lze nabíjet z USB portu počítače včetně dálkového ovládání a USB nabíječky Trekbot je malý robot s IR ovládáním, vybavený koly a svítícíma očima, která vyniknou obzvášť dobře za tmy. Trekbot je perfektní změna pro napínavé závody a vzrušující souboje na pracovním stole, takže se s ním určitě nebudete nudit. Trekbot se dá dálkovým ovládáním řídit dopředu, dozadu, doleva, doprava a má také tlačítko stop. Dosahuje průměrné rychlosti až 30 cm za sekundu - to postačí i k tomu, aby se vaše znuděná kočka pořádně proběhla. Když se Trekbot pořádně rozjede, začne se během pohybu vpřed otáčet kolem své osy! Trekbot se dodává ve 4 barvách a každá barva má svou vlastní frekvenci, takže není problém, když si chcete zajezdit nebo pohrát s několika kusy současně. Akumulátor se nabije během 30 minut a pak je robot 15 minut v provozu. Nabíjet se dá jednoduše z USB portu počítače. Každá barva má svou vlastní frekvenci! Technické parametry: rozměry: 65 x 75 x 65 mm výška 65 mm věkové kategorie od 8 let napájení 3 x knoflíková baterie LR 44 barvy: modrá, žlutá, bílá, černá
0,0 0
595

Desk Pets Trekbot DP-TRB-1821, modrá

Výprodej
Desk Pets Trekbot DP-TRB-1821, modrá Desk Pets Trekbot DP-TRB-1821, modrá Desk Pets Trekbot DP-TRB-1821, modrá Desk Pets Trekbot DP-TRB-1821, modrá Desk Pets Trekbot DP-TRB-1821, modrá Desk Pets Trekbot DP-TRB-1821, modrá Desk Pets Trekbot DP-TRB-1821, modrá Desk Pets Trekbot DP-TRB-1821, modrá

Desk Pets Trekbot DP-TRB-1821, modrá

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • kola bez nábojů a svítící pulzující oči
  • lze nabíjet z USB portu počítače
  • včetně dálkového ovládání a USB nabíječky

Trekbot je malý robot s IR ovládáním, vybavený koly a svítícíma očima, která vyniknou obzvášť dobře za tmy. Trekbot je perfektní změna pro napínavé závody a vzrušující souboje na pracovním stole, takže se s ním určitě nebudete nudit.

Trekbot se dá dálkovým ovládáním řídit dopředu, dozadu, doleva, doprava a má také tlačítko stop. Dosahuje průměrné rychlosti až 30 cm za sekundu - to postačí i k tomu, aby se vaše znuděná kočka pořádně proběhla. Když se Trekbot pořádně rozjede, začne se během pohybu vpřed otáčet kolem své osy!

Trekbot se dodává ve 4 barvách a každá barva má svou vlastní frekvenci, takže není problém, když si chcete zajezdit nebo pohrát s několika kusy současně. Akumulátor se nabije během 30 minut a pak je robot 15 minut v provozu. Nabíjet se dá jednoduše z USB portu počítače.

Každá barva má svou vlastní frekvenci!

Technické parametry:

  • rozměry: 65 x 75 x 65 mm
  • výška 65 mm
  • věkové kategorie od 8 let
  • napájení 3 x knoflíková baterie LR 44
  • barvy: modrá, žlutá, bílá, černá

Parametry a specifikace

Barva: modrá
Doporučený věk od: 8 let
Materiál: plast

Katalogové číslo:

 601761
Sdílet
conrad

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít