Dárkový set Pro Joint a Pro Multivitamin, 120 tablet Dárkový set Pro Joint a Pro Multivitamin, 120 tablet
Tato dárková sada dvou českých výrobků je kombinací kloubní výživy a vitamínové kúry. Vaše tělo tak využije maximum obsažených látek. Pro Joint nabízí komplexní složení pro vaše klouby, kterým dodá vše, co potřebují, ať už trpíte bolestí z přetížení, nemoci nebo v důsledku sportovní zátěže. Pro Multivitamin pak dodá tělu potřebou dávku vitamínu a minerálů, díke kterým zvládnete každodenní stres a únavu. Oba dva produkty v balení vám vystačí na 2 měsíce. Součátí unikátního receptu, který byl vytvořen v České republice je měď, která je společně s vitamínem C katalyzátorem kolagenu. Mezi další unikátní látky patří i ektrakt z BIO červené řepy, Boswellia Serrata a další přírodně protizánětlivé látky. Dále je v tabletkách nadstandardní obsah B skupin, které jsou nezbytné pro správné fungování metabolismu. Pro Joint Složení: glukosamin sulfát 2KCl 500 mg, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, methylsulfonylmethan (MSM) 300 mg, kolagenní hydrolyzát COLPROPUR D 105 mg, kyselina L-askorbová (vitamín C) 80 mg (tj. 100 % referenční hodnoty příjmu), Boswellia serrata extrakt 50 mg, chondroitin sulfát 40 mg, červená řepa extrakt 30 mg, protispékavá látka: stearát hořečnatý, síran manganatý 6,15 mg (obsahuje 2 mg manganu, tj. 100 % referenční hodnoty příjmu) Obal tobolky: želatina, glycerin Doporučené dávkování, způsob použití: 1 kapsle za den, zapít dostatečným množstvím vody. Není určeno pro děti, těhotné ani kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Uchovávejte uzavřené v chladnu a suchu. Chraňte před přímým slunečním světlem!  Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pro Multivitamin Složení: plnidlo: mikrokrystalická celulóza, uhličitan hořečnatý, kyselina L-askorbová, protispékavá látka: fosforečnan vápenatý, fumarát železnatý, nikotinamid (niacin), DL-alfa-tokoferylacetát, protispékavá látka: stearát hořečnatý, oxid zinečnatý, beta-karoten, D-pantothenát vápenatý, síran manganatý, síran měďnatý, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-hydrochlorid, riboflavin, chlorid chromitý, kyselina pteroylmonoglutamová, jodid draselný, seleničitan sodný, D-Biotin kyanokobalamin, cholekalciferol. Doporučené dávkování, způsob použití: 1 tableta za den, zapít dostatečným množstvím vody. Není určeno pro děti, těhotné ani kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
0,0 0
799

Dárkový set Pro Joint a Pro Multivitamin, 120 tablet

Dárkový set Pro Joint a Pro Multivitamin, 120 tablet

Dostupnost: Vyprodáno

PopisTato dárková sada dvou českých výrobků je kombinací kloubní výživy a vitamínové kúry. Vaše tělo tak využije maximum obsažených látek. Pro Joint nabízí komplexní složení pro vaše klouby, kterým dodá vše, co potřebují, ať už trpíte bolestí z přetížení, nemoci nebo v důsledku sportovní zátěže. Pro Multivitamin pak dodá tělu potřebou dávku vitamínu a minerálů, díke kterým zvládnete každodenní stres a únavu. Oba dva produkty v balení vám vystačí na 2 měsíce.
 
Součátí unikátního receptu, který byl vytvořen v České republice je měď, která je společně s vitamínem C katalyzátorem kolagenu. Mezi další unikátní látky patří i ektrakt z BIO červené řepy, Boswellia Serrata a další přírodně protizánětlivé látky. Dále je v tabletkách nadstandardní obsah B skupin, které jsou nezbytné pro správné fungování metabolismu.
 
Pro Joint
 
Složení: glukosamin sulfát 2KCl 500 mg, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, methylsulfonylmethan (MSM) 300 mg, kolagenní hydrolyzát COLPROPUR D 105 mg, kyselina L-askorbová (vitamín C) 80 mg (tj. 100 % referenční hodnoty příjmu), Boswellia serrata extrakt 50 mg, chondroitin sulfát 40 mg, červená řepa extrakt 30 mg, protispékavá látka: stearát hořečnatý, síran manganatý 6,15 mg (obsahuje 2 mg manganu, tj. 100 % referenční hodnoty příjmu)
 
Obal tobolky: želatina, glycerin
 
Doporučené dávkování, způsob použití:
 • 1 kapsle za den, zapít dostatečným množstvím vody.
 • Není určeno pro děti, těhotné ani kojící ženy.
 • Nepřekračujte doporučené dávkování.
 • Ukládejte mimo dosah dětí!
 • Uchovávejte uzavřené v chladnu a suchu.
 • Chraňte před přímým slunečním světlem!
 •  Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
 
Pro Multivitamin
 
Složení: plnidlo: mikrokrystalická celulóza, uhličitan hořečnatý, kyselina L-askorbová, protispékavá látka: fosforečnan vápenatý, fumarát železnatý, nikotinamid (niacin), DL-alfa-tokoferylacetát, protispékavá látka: stearát hořečnatý, oxid zinečnatý, beta-karoten, D-pantothenát vápenatý, síran manganatý, síran měďnatý, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-hydrochlorid, riboflavin, chlorid chromitý, kyselina pteroylmonoglutamová, jodid draselný, seleničitan sodný, D-Biotin kyanokobalamin, cholekalciferol.
 
Doporučené dávkování, způsob použití:
 • 1 tableta za den, zapít dostatečným množstvím vody.
 • Není určeno pro děti, těhotné ani kojící ženy.
 • Nepřekračujte doporučené dávkování.
 • Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

 688477
Sdílet

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat