Principy a ochrana soukromí na 4home.cz

4home.cz přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko "Rozumím" souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit nebo kdykoliv vypnout v Nastavení soukromí

Chytrá klika Smart Touch Handle H.03.NIMAT Chytrá klika Smart Touch Handle H.03.NIMAT
Chytrá klika „Smart Touch Handle“ ovládaná otiskem prstu, chytrým telefonem (Bluetooth) nebo PIN kódem.Je ideálním řešením pro zabezpečení vnitřních prostor jako jsou kanceláře, zasedací místnosti, servery, sklady nebo toalety v restauračních zařízení. Z vnitřní strany je klika vždy aktivní. Vzhledem k tomu, že není omezen počet uživatelů ani klik,máte možnost vytvořit přístupový systém, který si díky jednoduché aplikaci v telefonu můžete spravovat. "Smart Touch Handle" můžete použít s vaším stávajícím zadlabacím zámkem. Dveře budou jištěny pouze střelkou zámku (zabouchnuté dveře).Snadná výměna za stávající kliku bez nutnosti úprav.Možnost vzdáleného nastavení přístupu (čas, dny v týdnu, datum) přes email bez nutnosti být poblíž kliky „Smart Touch Handle“.Rychlé ovládání! Celková doba aktivace kliky včetně otevření dveří při použití telefonu, nebo PIN kódu je 2-4 sekundy, při použití otisku prstu cca 2 sekundy.Registrace a přihlášení přes e-mail, Facebook, Google.Jeden správce/administrátor uděluje veškerá oprávnění.Pomocí chytrého telefonu a aplikace „Janus Lock“ můžete nastavovat časové zóny, sledovat historii, dávat oprávnění dalším telefonům.Administrátorovi umožňuje aplikace nastavit neomezený počet uživatelů a klikFunkce přepnutí kliky do stavu „trvale odemknuto“.Bez přístupových údajů (otisk prstu, PIN kód, telefon) klika funguje „naprázdno“ – čtyřhran kliky zůstane rozpojen.Výměna stávající kliky za kliku „Smart Touch Handle“ je jednoduchá.Určeno pro tloušťku dveří 38 mm – 58 mm.Pravolevé nastavení kliky.Klika „Smart Touch Handle“ je vhodná pro běžné zadlabací zámky dveří s plnými křídly, se samozamykatelnými zámky pro únikové dveře podle normy EN 179 a pro protipožární dveře.Pomocí "Smart Touch Handle" můžete nahradit sofistikovaný systém tzv. SGHK (systém hlavního generálního klíče) např. v penzionech, hotelích, ve firmách, restauračních zařízeních atd.Balení obsahuje: 1x pár „Smart Touch Handle“, 1x pár rozet pro cylindrickou vložku, 1x pár silikonových podložek pod rozetu kliky, 4x baterie AAA, instalační materiál a šroubovák.Napájení: 4x baterie AAA.Výdrž baterie až 1 rok (záleží na četnosti používání).Lze používat při okolních teplotách -20 °C ~+60 °C.Aplikace „Janus Lock“, která je nutná pro nastavení užívání kliky, je dostupná na App Store/Google PLAY, případně stačí naskenovat QR KÓD z obalu.
0,0 0
3249

Chytrá klika Smart Touch Handle H.03.NIMAT

Sleva -18% Doprava zdarma
Chytrá klika Smart Touch Handle H.03.NIMAT Chytrá klika Smart Touch Handle H.03.NIMAT Chytrá klika Smart Touch Handle H.03.NIMAT Chytrá klika Smart Touch Handle H.03.NIMAT Chytrá klika Smart Touch Handle H.03.NIMAT

Chytrá klika Smart Touch Handle H.03.NIMAT

Původně: 3 939 Kč | Sleva: 690 Kč 3 249 Kč  včetně DPH
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 249 Kč
Dostupnost: Skladem
U vás: pátek 24. 05. 2024
Nákupem získáte 81 Pohoďáčků

PopisChytrá klika „Smart Touch Handle“ ovládaná otiskem prstu, chytrým telefonem (Bluetooth) nebo PIN kódem.
 
Je ideálním řešením pro zabezpečení vnitřních prostor jako jsou kanceláře, zasedací místnosti, servery, sklady nebo toalety v restauračních zařízení. Z vnitřní strany je klika vždy aktivní. Vzhledem k tomu, že není omezen počet uživatelů ani klik,
máte možnost vytvořit přístupový systém, který si díky jednoduché aplikaci v telefonu můžete spravovat. "Smart Touch Handle" můžete použít s vaším stávajícím zadlabacím zámkem. Dveře budou jištěny pouze střelkou zámku (zabouchnuté dveře).
Snadná výměna za stávající kliku bez nutnosti úprav.
 
Možnost vzdáleného nastavení přístupu (čas, dny v týdnu, datum) přes email bez nutnosti být poblíž kliky „Smart Touch Handle“.
Rychlé ovládání! Celková doba aktivace kliky včetně otevření dveří při použití telefonu, nebo PIN kódu je 2-4 sekundy, při použití otisku prstu cca 2 sekundy.
Registrace a přihlášení přes e-mail, Facebook, Google.
Jeden správce/administrátor uděluje veškerá oprávnění.
Pomocí chytrého telefonu a aplikace „Janus Lock“ můžete nastavovat časové zóny, sledovat historii, dávat oprávnění dalším telefonům.
Administrátorovi umožňuje aplikace nastavit neomezený počet uživatelů a klik
Funkce přepnutí kliky do stavu „trvale odemknuto“.
Bez přístupových údajů (otisk prstu, PIN kód, telefon) klika funguje „naprázdno“ – čtyřhran kliky zůstane rozpojen.
 
Výměna stávající kliky za kliku „Smart Touch Handle“ je jednoduchá.
Určeno pro tloušťku dveří 38 mm – 58 mm.
Pravolevé nastavení kliky.
Klika „Smart Touch Handle“ je vhodná pro běžné zadlabací zámky dveří s plnými křídly, se samozamykatelnými zámky pro únikové dveře podle normy EN 179 a pro protipožární dveře.
 
Pomocí "Smart Touch Handle" můžete nahradit sofistikovaný systém tzv. SGHK (systém hlavního generálního klíče) např. v penzionech, hotelích, ve firmách, restauračních zařízeních atd.
 
Balení obsahuje: 1x pár „Smart Touch Handle“, 1x pár rozet pro cylindrickou vložku, 1x pár silikonových podložek pod rozetu kliky, 4x baterie AAA, instalační materiál a šroubovák.
 
Napájení: 4x baterie AAA.
Výdrž baterie až 1 rok (záleží na četnosti používání).
Lze používat při okolních teplotách -20 °C ~+60 °C.
 
Aplikace „Janus Lock“, která je nutná pro nastavení užívání kliky, je dostupná na App Store/Google PLAY, případně stačí naskenovat QR KÓD z obalu.

Parametry a specifikace

Barva: stříbrná

Katalogové číslo:

 700861
Sdílet

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.