Principy a ochrana soukromí na 4home.cz

4home.cz přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko "Rozumím" souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit nebo kdykoliv vypnout v Nastavení soukromí

Brita Filtrační konvice Marella, 2,4 l, bílá+ 3 filtry Maxtra Pro Pure Peformance Brita Filtrační konvice Marella, 2,4 l, bílá+ 3 filtry Maxtra Pro Pure Peformance
Filtrační konvice Brita Marella, 2,4 l, bílá se 3 vodními filtry Brita Maxtra Pro Pure Performance. Moderní a stylová konvice Brita Marella na filtrování vody v bílém provedení využívá vodní filtr Brita Maxtra Pro. Má kompaktní rozměry, vejde se do dveří chladničky. Objem konvice je 2,4 l a objem přefiltrované vody je 1,4 l (objem spodní části konvice). Díky technologii PerfectFit dojde k optimálnímu přefiltrovaní veškeré vody v horní části konvice skutečně přes vodní filtr (voda filtr neobtéká, ale protéká přes vnitřek filtru) během 5 minut. Konvice má pohodlné držadlo a díky odklopnému víčku můžete konvici plnit jednou rukou. Díky částečně transparentnímu nálevce budete mít vždy přehled o tom, kolik vody ještě můžete natočit. Digitální ukazatel Brita Memo za vás ohlídá datum optimální výměny filtru.Výhody filtrační konvice Brita Marella: jednoduché plnění jednou rukou díky odklopnému víčku snadná instalace a výměna filtru výběr ze 2 druhů filtrů Brita Maxtra Pro (lze používat filtry Brita Maxtra Pro Hard Water Expert nebo Pure Performance) digitální indikátor výměny filtru Brita Memo rychlá filtrace: svěží a chutná voda kdykoli k dispozici čistší, chutnější a svěží voda až na 12 týdnůJeden filtr je určený na přefiltrování 150 litrů vody nebo na 4 týdny používání - podle toho, která z podmínek uplyne dříve. Se 3 filtry tak máte k dispozici čistou a svěží přefiltrovanou vodu až na 12 týdnů.Filtr Maxtra Pro Pure Performance využívá prověřenou technologii filtrů Brita Maxtra+ s inovovaným složením. Účinněji vylepšuje chuť pitné vody a zbavuje ji zápachu, organických i anorganických nečistot. Filtr obsahuje více aktivního uhlí, a proto účinněji odfiltruje chlór, herbicidy, pesticidy a zbytky léčiv. Navíc je vybaven vysoce výkonnou filtrační síťkou, která je 4x účinnější při zadržování drobných částic ve srovnání s filtrem předchozí generace Maxtra+.Filtry Brita Maxtra Pro Pure Performance i Hardwater Expert jsou založené na ryze přírodní technologii. Filtrační směs uvnitř filtru je tvořena iontoměničem v podobě syntetické pryskyřice a mikročásticemi aktivního uhlí, které jsou vyrobeny ze skořápek kokosových ořechů. Tělo filtru je z 50 % tvořeno bioplastem a lze jej recyklovat v rámci recyklačního programu Brita. Plast neobsahuje BPA a je určen pro trvalý kontakt s vodou.
0,0 0
624

Brita Filtrační konvice Marella, 2,4 l, bílá+ 3 filtry Maxtra Pro Pure Peformance

Brita Filtrační konvice Marella, 2,4 l, bílá+ 3 filtry Maxtra Pro Pure Peformance

Dostupnost: neaktivní produkt

PopisFiltrační konvice Brita Marella, 2,4 l, bílá se 3 vodními filtry Brita Maxtra Pro Pure Performance. Moderní a stylová konvice Brita Marella na filtrování vody v bílém provedení využívá vodní filtr Brita Maxtra Pro. Má kompaktní rozměry, vejde se do dveří chladničky. Objem konvice je 2,4 l a objem přefiltrované vody je 1,4 l (objem spodní části konvice).
 
Díky technologii PerfectFit dojde k optimálnímu přefiltrovaní veškeré vody v horní části konvice skutečně přes vodní filtr (voda filtr neobtéká, ale protéká přes vnitřek filtru) během 5 minut.
 
Konvice má pohodlné držadlo a díky odklopnému víčku můžete konvici plnit jednou rukou. Díky částečně transparentnímu nálevce budete mít vždy přehled o tom, kolik vody ještě můžete natočit. Digitální ukazatel Brita Memo za vás ohlídá datum optimální výměny filtru.
 
Výhody filtrační konvice Brita Marella:
  • jednoduché plnění jednou rukou díky odklopnému víčku
  • snadná instalace a výměna filtru
  • výběr ze 2 druhů filtrů Brita Maxtra Pro (lze používat filtry Brita Maxtra Pro Hard Water Expert nebo Pure Performance)
  • digitální indikátor výměny filtru Brita Memo
  • rychlá filtrace: svěží a chutná voda kdykoli k dispozici
  • čistší, chutnější a svěží voda až na 12 týdnů
 
Jeden filtr je určený na přefiltrování 150 litrů vody nebo na 4 týdny používání - podle toho, která z podmínek uplyne dříve. Se 3 filtry tak máte k dispozici čistou a svěží přefiltrovanou vodu až na 12 týdnů.
 
Filtr Maxtra Pro Pure Performance využívá prověřenou technologii filtrů Brita Maxtra+ s inovovaným složením. Účinněji vylepšuje chuť pitné vody a zbavuje ji zápachu, organických i anorganických nečistot. Filtr obsahuje více aktivního uhlí, a proto účinněji odfiltruje chlór, herbicidy, pesticidy a zbytky léčiv. Navíc je vybaven vysoce výkonnou filtrační síťkou, která je 4x účinnější při zadržování drobných částic ve srovnání s filtrem předchozí generace Maxtra+.
 
Filtry Brita Maxtra Pro Pure Performance i Hardwater Expert jsou založené na ryze přírodní technologii. Filtrační směs uvnitř filtru je tvořena iontoměničem v podobě syntetické pryskyřice a mikročásticemi aktivního uhlí, které jsou vyrobeny ze skořápek kokosových ořechů. Tělo filtru je z 50 % tvořeno bioplastem a lze jej recyklovat v rámci recyklačního programu Brita. Plast neobsahuje BPA a je určen pro trvalý kontakt s vodou.
 

Katalogové číslo:

 133577
Sdílet
brita

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.