Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Bezdotykový dávkovač mýdla V-470 Helpmation Bezdotykový dávkovač mýdla V-470 Helpmation
 nemusíte mačkat žádné tlačítko Přednosti bezdotykového dávkovače mýdla Helpmation 500 ml (V-470): Bezdotykové ovládání dávkovače mýdla zaručuje maximální hygienu a jednoduchost ovládání. Nemusíte mačkat žádné tlačítko, které je plné bakterií. Jednoduše vložíte ruku pod senzor dávkovače, který Vám automaticky mýdlo nadávkuje do dlaně. Tento systém je velmi hygienický a zajistí snížení výskytu bakterií. Napájení elektroniky dávkovače mýdla je zajištěno pomocí 4 kusů baterií typu LR6/AA, které vydrží plnit svou funkci minimálně 12 měsíců. Doporučujeme používat kvalitní alkalické baterie. Zásobník mýdla je u dávkovače Helpmation vyroben z průhledného plastu, a tak máte neustálý přehled o stavu mýdla v zásobníku. Víte přesně, zda je třeba mýdlo doplnit. Bezdotykový dávkovač Helpmation je možné umístit na umyvadlo nebo upevnit na zeď. Bezdotykový dávkovač mýdla Helpmation je možné používat na tekuté mýdlo, saponát (jar), dezinfekci a tekutá tělová mléka. Jeho používání zajistí hygienické mytí rukou v koupelně, kuchyni, restauraci, nemocnici, lékařské ordinaci, kosmetickém salonu, penzionech či hotelech.Technické informace: Model: V-470 Objem nádoby: 500 ml Rozměry (v × š × h): 220 x 85 x 155 mm Váha: 420 g Napájení: 4 x baterie typ AA (1,5 V) (nejsou součástí balení) Barva: bílá / chrom
0,0 0
690
4Home Bytové doplňky a dekorace Doplňky do koupelny Dávkovače mýdla Bezdotykový dávkovač mýdla V-470 Helpmation

Bezdotykový dávkovač mýdla V-470 Helpmation

Bezdotykový dávkovač mýdla V-470 Helpmation

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • nemusíte mačkat žádné tlačítko

Přednosti bezdotykového dávkovače mýdla Helpmation 500 ml (V-470):

Bezdotykové ovládání dávkovače mýdla zaručuje maximální hygienu a jednoduchost ovládání. Nemusíte mačkat žádné tlačítko, které je plné bakterií. Jednoduše vložíte ruku pod senzor dávkovače, který Vám automaticky mýdlo nadávkuje do dlaně. Tento systém je velmi hygienický a zajistí snížení výskytu bakterií.

 

Napájení elektroniky dávkovače mýdla je zajištěno pomocí 4 kusů baterií typu LR6/AA, které vydrží plnit svou funkci minimálně 12 měsíců. Doporučujeme používat kvalitní alkalické baterie. Zásobník mýdla je u dávkovače Helpmation vyroben z průhledného plastu, a tak máte neustálý přehled o stavu mýdla v zásobníku. Víte přesně, zda je třeba mýdlo doplnit.

 

Bezdotykový dávkovač Helpmation je možné umístit na umyvadlo nebo upevnit na zeď. Bezdotykový dávkovač mýdla Helpmation je možné používat na tekuté mýdlo, saponát (jar), dezinfekci a tekutá tělová mléka. Jeho používání zajistí hygienické mytí rukou v koupelně, kuchyni, restauraci, nemocnici, lékařské ordinaci, kosmetickém salonu, penzionech či hotelech.


Technické informace:

  • Model: V-470
  • Objem nádoby: 500 ml
  • Rozměry (v × š × h): 220 x 85 x 155 mm
  • Váha: 420 g
  • Napájení: 4 x baterie typ AA (1,5 V) (nejsou součástí balení)
  • Barva: bílá / chrom


 604244
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít