Menu
3D tapeta ROSE bílá 3D tapeta ROSE bílá
Křehkost tématu i materiálu. Skladbou prvků 3D tapety ROSE v bílé glazuře vytvoříte ve Vašem interiéru nikdy neuvadající záhon růží. Originální dárek, vyznání lásky či doladění vyjímečného dětského pokoje.3D tapety jsou unikátní porcelánové objekty (či sady objektů) určené k umístění na zeď. Jednotlivé motivy objeků lze kombinovat pro vytovření originální koláže.Instalace: nutný hladký a dobře připravený povrch. V závislosti na povrchu použijte šrouby, hřebíky nebo ocelové hřebíky. Na zadní stranu objektu lze také aplikovat lepidlo.Cena za 1 kus. 
0,0 0
309

3D tapeta ROSE bílá

PopisKřehkost tématu i materiálu. Skladbou prvků 3D tapety ROSE v bílé glazuře vytvoříte ve Vašem interiéru nikdy neuvadající záhon růží. Originální dárek, vyznání lásky či doladění vyjímečného dětského pokoje.
 
3D tapety jsou unikátní porcelánové objekty (či sady objektů) určené k umístění na zeď. Jednotlivé motivy objeků lze kombinovat pro vytovření originální koláže.
 
Instalace: nutný hladký a dobře připravený povrch. V závislosti na povrchu použijte šrouby, hřebíky nebo ocelové hřebíky. Na zadní stranu objektu lze také aplikovat lepidlo.
 
Cena za 1 kus

Barva: bílá
Materiál: porcelán
Šířka : 16 cm
Výška: 15 cm
 502032
Sdílet
studiopirscporcelain

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít