Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Rendlík, 2 l Rendlík, 2 l


Nerezové nádobí Morreti Victory představuje díky použitým technologiím a vysoce kvalitnímu materiálu výrobek vhodný k použití v každé moderní domácnosti i v profesionální gastronomii. Je ideální cestou k ekonomické, estetické a především zdravé přípravě pokrmů s minimálním množstvím tuků a zachování prospěšných látek obsažených v potravinách. Slučuje hned několik výhod kvalitních materiálů. Precizní třívrstvý základ tvořený nerezovou, aluminiovou a opět nerezovou vrstvou je doplněn finální vnitří keramickou vrstvou, která Vám pomůže k dokonalému vaření. Jednoduché při obsluze, s jistým výsledkem perfektního vaření.

0,0 0
899
4Home Kuchyně a jídelna Hrnce Rendlík, 2 l

Rendlík, 2 l

Rendlík, 2 l

Dostupnost: Vyprodáno

PopisNerezové nádobí Morreti Victory představuje díky použitým technologiím a vysoce kvalitnímu materiálu výrobek vhodný k použití v každé moderní domácnosti i v profesionální gastronomii. Je ideální cestou k ekonomické, estetické a především zdravé přípravě pokrmů s minimálním množstvím tuků a zachování prospěšných látek obsažených v potravinách. Slučuje hned několik výhod kvalitních materiálů. Precizní třívrstvý základ tvořený nerezovou, aluminiovou a opět nerezovou vrstvou je doplněn finální vnitří keramickou vrstvou, která Vám pomůže k dokonalému vaření. Jednoduché při obsluze, s jistým výsledkem perfektního vaření.

Velikost: 2 l
 111718
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít