Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Plantarium Garden LAB, transparentní Plantarium Garden LAB, transparentní
 vytvořte si malou zahradní laboratoř můžete pozorovat růst rostlin ve výživném gelu má rostlina vše, co potřebuje k růstu obsahuje semena: bazalka, rajče, chilli paprička a meloun Plantarium je série produktů, které vznikly v technologii aerospace, a zajišťují tak prostředí, které je pro květiny, umístěné uvnitřtohoto akvária, velmi přirozené a imituje tak prostředí přírody.Tento produkt, vám umožní mít v životě vždy jedno malé zelené potěšení. Skleněná láhev příjemná na pohled, obsahuje speciální výživný gel, který můžete využít pro pozorování růstu vaší zasazené květiny. Každé semínko má svůj vlastní význam a tím, že ho někomu dáte jako dárek, umožníte někomu naplnit jeho nesplněný sen.
0,0 0
599

Plantarium Garden LAB, transparentní

Plantarium Garden LAB, transparentní

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • vytvořte si malou zahradní laboratoř
  • můžete pozorovat růst rostlin
  • ve výživném gelu má rostlina vše, co potřebuje k růstu
  • obsahuje semena: bazalka, rajče, chilli paprička a meloun

Plantarium je série produktů, které vznikly v technologii aerospace, a zajišťují tak prostředí, které je pro květiny, umístěné uvnitřtohoto akvária, velmi přirozené a imituje tak prostředí přírody.Tento produkt, vám umožní mít v životě vždy jedno malé zelené potěšení. Skleněná láhev příjemná na pohled, obsahuje speciální výživný gel, který můžete využít pro pozorování růstu vaší zasazené květiny. Každé semínko má svůj vlastní význam a tím, že ho někomu dáte jako dárek, umožníte někomu naplnit jeho nesplněný sen.

Barva: transparentní
Materiál: sklo
 601487
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít