Menu
Osvěžovací set Vodní mlha, 7,5 m Osvěžovací set Vodní mlha, 7,5 m
Rádi byste se v parných letních dnech osvěžili třeba i při posezení s přáteli? Pak máme právě pro vás vodní mlhu, která poslouží k vynikajícímu osvěžení v teplých letních dnech. Jedná se o soustavu mikrotrysek, které můžeme libovolně instalovat. Mlha poskytne krátkodobé ochlazení prostoru až o 10 °C!Je možné ji použít téměř kamkoliv si jen vzpomenete… Je vhodná k použití na balkónech, pergolách, pod slunečníky, na terasách, v zahradních restauracích, vhodné ke krátkodobému ochlazení prostorů pro zvířata, možno použít i ve tropických sklenících pro rosení rostlin, kde je žádoucí vysoká vzdušná vlhkost. Jistě oceníte jednoduchou montáž, možnost připojení na stávající vodovod ale i ruční postřikovač. Není vhodné instalovat nad povrchy podléhající účinkům vlhka. Pozor na kluzkou podlahu, v případě instalace vodní mlhy u kluzkých povrchů jako je např. dlažba a kámen!Jednoduchá instalace: Postačí vám pouze nůžky, případně kladívko. Základem je vyměření vzdálenosti trysek. Ta je vymezena délkou spojovacích hadiček. Hadičky si nastříháme a nejprve nasadíme koncovku pro připojení k hadici nebo přímo vodovodního kohoutu. Přípojný díl obsahuje sítko, které zabraňuje případnému znečistění trysek. Proto je připojení vhodné pouze na čistou, tedy pitnou vodu. Dotažení převlečných matiček je pouze rukou, nepoužívá se žádné nářadí. V potřebné vzdálenosti napojíme první trysku a takto pokračujeme dál, podle požadovaného množství trysek.  Na pevný (dřevěný) podklad přichytíme hadičky příchytkou s hřebíčkem, pokud instalujeme na slunečník nebo plátěnou stříšku, použijeme klips. Jako poslední v řadě instalujeme trysku se záslepkou, zde již není možné připojení dalšího dílu.Směr trysek si můžete nastavit podle potřeby uvolněním matičky. Do požadované polohy trysku zafixujeme dotažením matičky. Rozhodující je tlak v soustavě, při nižším tlaku je menší mlžení a podle potřeby musíme upravit i počet trysek. Běžně sada pokryje plochu 60 m2.Obsah balení: hadice: 5 x 8 mm, 7,5 m   mosazné zamlžovací trysky: 5 ks, 1 ks koncová závěsné klipsy: 5 ks klipsy na trysky: 5 ks čepový adaptér a těsnění
4,5 5
599

Osvěžovací set Vodní mlha, 7,5 m

Sleva -14%

Osvěžovací set Vodní mlha, 7,5 m

5 hodnocení
Původně: 699 Kč | Sleva: 100 Kč 599 Kč  včetně DPH
Dostupnost: Skladem 20 ks a více
U vás: zítra  
Nákupem získáte 15 Pohoďáčků

PopisRádi byste se v parných letních dnech osvěžili třeba i při posezení s přáteli? Pak máme právě pro vás vodní mlhu, která poslouží k vynikajícímu osvěžení v teplých letních dnech. Jedná se o soustavu mikrotrysek, které můžeme libovolně instalovat. Mlha poskytne krátkodobé ochlazení prostoru až o 10 °C!
 
Je možné ji použít téměř kamkoliv si jen vzpomenete… Je vhodná k použití na balkónech, pergolách, pod slunečníky, na terasách, v zahradních restauracích, vhodné ke krátkodobému ochlazení prostorů pro zvířata, možno použít i ve tropických sklenících pro rosení rostlin, kde je žádoucí vysoká vzdušná vlhkost.
 
  • Jistě oceníte jednoduchou montáž, možnost připojení na stávající vodovod ale i ruční postřikovač.
  • Není vhodné instalovat nad povrchy podléhající účinkům vlhka.
  • Pozor na kluzkou podlahu, v případě instalace vodní mlhy u kluzkých povrchů jako je např. dlažba a kámen!
 
Jednoduchá instalace:
Postačí vám pouze nůžky, případně kladívko. Základem je vyměření vzdálenosti trysek. Ta je vymezena délkou spojovacích hadiček. Hadičky si nastříháme a nejprve nasadíme koncovku pro připojení k hadici nebo přímo vodovodního kohoutu.
Přípojný díl obsahuje sítko, které zabraňuje případnému znečistění trysek. Proto je připojení vhodné pouze na čistou, tedy pitnou vodu.
Dotažení převlečných matiček je pouze rukou, nepoužívá se žádné nářadí. V potřebné vzdálenosti napojíme první trysku a takto pokračujeme dál, podle požadovaného množství trysek.  
Na pevný (dřevěný) podklad přichytíme hadičky příchytkou s hřebíčkem, pokud instalujeme na slunečník nebo plátěnou stříšku, použijeme klips. Jako poslední v řadě instalujeme trysku se záslepkou, zde již není možné připojení dalšího dílu.
 
Směr trysek si můžete nastavit podle potřeby uvolněním matičky. Do požadované polohy trysku zafixujeme dotažením matičky. Rozhodující je tlak v soustavě, při nižším tlaku je menší mlžení a podle potřeby musíme upravit i počet trysek. Běžně sada pokryje plochu 60 m2.
 
Obsah balení:
  • hadice: 5 x 8 mm, 7,5 m  
  • mosazné zamlžovací trysky: 5 ks, 1 ks koncová
  • závěsné klipsy: 5 ks
  • klipsy na trysky: 5 ks
  • čepový adaptér a těsnění

Barva: šedá
Délka: 750 cm
Materiál: plast, kov
 677391
Sdílet

Hodnocení

4,5 (5 hodnocení)
100 % zákazníků doporučuje
2 recenze

Dotazy

Tento produkt má 2 dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít