Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Hyundai WM 250 pračka mini Hyundai WM 250 pračka mini
Minipračka Hyundai WM 250 je užitečným pomocníkem především tam, kde není standardní připojení na vodu, či pro klasickou pračku není dostatek místa. Své uplatnění proto najde v menších domácnostech, chatách, či studentských kolejích.Díky malým rozměrům i nízké hmotnosti ji oceníte při cestování, i na dovolené. Umožňuje praní jakéhokoli prádla, včetně choulostivého, které je jinak nutno prát v ruce.Využívá klasického vířivého praní, bez ohřevu a vypere až 2,5 kg prádla s minimální spotřebou vody, elektřiny i pracích prostředků (max. 19 l 50 °C teplé vody). Délku praní snadno nastavíte pomocí 15minutového časovače.Nechybí hadice pro snadné vypouštění vody.Vlastnosti:  Vhodná pro menší domácnosti, chaty, dovolenou, cestování apod.  Určena i pro drobné a choulostivé prádlo namísto ručního praní Systém - vířivé praní Kapacita prádla až 2,5 kg Spotřeba vody max.19 l Maximální teplota vody pro praní 50 °C  15-ti minutový časovač Nízké náklady na vodu, energii a prací prostředky Snadné ovládání a instalace Bez ohřevu vody Hlučnost < 57 dB
0,0 0
1599
4Home Úklid Praní a sušení Ruční pračky Hyundai WM 250 pračka mini

Hyundai WM 250 pračka mini

Doprava zdarma

Hyundai WM 250 pračka mini

Dostupnost: Vyprodáno

PopisMinipračka Hyundai WM 250 je užitečným pomocníkem především tam, kde není standardní připojení na vodu, či pro klasickou pračku není dostatek místa. Své uplatnění proto najde v menších domácnostech, chatách, či studentských kolejích. 

Díky malým rozměrům i nízké hmotnosti ji oceníte při cestování, i na dovolené. Umožňuje praní jakéhokoli prádla, včetně choulostivého, které je jinak nutno prát v ruce. 

Využívá klasického vířivého praní, bez ohřevu a vypere až 2,5 kg prádla s minimální spotřebou vody, elektřiny i pracích prostředků (max. 19 l 50 °C teplé vody). Délku praní snadno nastavíte pomocí 15minutového časovače. 
Nechybí hadice pro snadné vypouštění vody.

 

Vlastnosti:
 •  Vhodná pro menší domácnosti, chaty, dovolenou, cestování apod.
 •  Určena i pro drobné a choulostivé prádlo namísto ručního praní
 • Systém - vířivé praní
 • Kapacita prádla až 2,5 kg
 • Spotřeba vody max.19 l
 • Maximální teplota vody pro praní 50 °C
 •  15-ti minutový časovač
 • Nízké náklady na vodu, energii a prací prostředky
 • Snadné ovládání a instalace
 • Bez ohřevu vody
 • Hlučnost < 57 dB

Barva: modrá
Hloubka: 35,5 cm
Hmotnost: 5,4 kg
Příkon: 170 W
Šířka : 36,5 cm
Výška: 50 cm
 104776
Sdílet
hyundai

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít