Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Hra Párty Alias Velká sázka Albi Hra Párty Alias Velká sázka Albi
 pro 4 a více hráčů hra obsahuje pohybové úkoly, modelování z plastelíny a nové slovní úkoly formou asociací Vyzkoušejte novou Párty Alias Velkou sázku. Seznámíte se s zcela novými originálními aktivitami a úkoly! Vsaďte si sami na sebe i na své přátele, jestli úkol dokážete splnit. Díky plastelíně ve hře můžete dokonale využít i svou fantazii. Párty Alias Velká sázka navazuje na velký úspěch hry Párty Alias, kterou si mnozí z vás velmi oblíbili.Ve Velké sázce si budete moci vsadit na spoluhráče z týmu soupeřů, že nedokáže splnit určitý úkol. Slovní úkoly procvičí vaši slovní zásobu a paměť, kreativní zase otestují tvůrčího ducha. Díky pohybovým úkolům rozhýbete doslova celé tělo a tím i bránice všech spoluhráčů. Při této hře se budete moci vzájemně trumfovat a překvapovat, ale hlavně se u toho budete výborně bavit. . Vhodné pro děti od 11 let. Doba trvání: 30 až 60 minut.
0,0 0
548
4Home Dárky a hračky Párty a gadgets Párty hry Hra Párty Alias Velká sázka Albi

Hra Párty Alias Velká sázka Albi

Hra Párty Alias Velká sázka Albi

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • pro 4 a více hráčů
  • hra obsahuje pohybové úkoly, modelování z plastelíny a nové slovní úkoly formou asociací

Vyzkoušejte novou Párty Alias Velkou sázku. Seznámíte se s zcela novými originálními aktivitami a úkoly! Vsaďte si sami na sebe i na své přátele, jestli úkol dokážete splnit. Díky plastelíně ve hře můžete dokonale využít i svou fantazii. Párty Alias Velká sázka navazuje na velký úspěch hry Párty Alias, kterou si mnozí z vás velmi oblíbili.
Ve Velké sázce si budete moci vsadit na spoluhráče z týmu soupeřů, že nedokáže splnit určitý úkol. Slovní úkoly procvičí vaši slovní zásobu a paměť, kreativní zase otestují tvůrčího ducha. Díky pohybovým úkolům rozhýbete doslova celé tělo a tím i bránice všech spoluhráčů. Při této hře se budete moci vzájemně trumfovat a překvapovat, ale hlavně se u toho budete výborně bavit.
.

Vhodné pro děti od 11 let.

Doba trvání: 30 až 60 minut.

Doporučený věk od: 11 let
Počet hráčů: 4 a více
Přibližná doba hraní: 30 až 60 min
 502443
Sdílet
albi

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít