Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Hra Česko - Otázky a odpovědi Albi Hra Česko - Otázky a odpovědi Albi
 zábavná vědomostní hra 2400 zajímavých otázek Albi Česko je zábavná vědomostní hra pro celou rodinu. Jak dobře znáte Českou republiku? V této vědomostní hře najdete 2400 zajímavých otázek týkajících se České republiky a jejích obyvatel. Otázky jsou rozděleny do šesti okruhů: historie, kultura, příroda/technika/věda, geografie, sport a různé. Během hry si užijete spoustu zábavy a dozvíte se mnoho zajímavých informací. K vítězství ve hře je kromě znalostí potřeba i trochu štěstí. Doba hraní přibližně 45 minut. Vhodné pro děti od 12 let.
0,0 0
559
4Home 4HOME Hra Česko - Otázky a odpovědi Albi

Hra Česko - Otázky a odpovědi Albi

Hra Česko - Otázky a odpovědi Albi

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • zábavná vědomostní hra
  • 2400 zajímavých otázek

 

Albi Česko je zábavná vědomostní hra pro celou rodinu. Jak dobře znáte Českou republiku? V této vědomostní hře najdete 2400 zajímavých otázek týkajících se České republiky a jejích obyvatel. Otázky jsou rozděleny do šesti okruhů: historie, kultura, příroda/technika/věda, geografie, sport a různé. Během hry si užijete spoustu zábavy a dozvíte se mnoho zajímavých informací. K vítězství ve hře je kromě znalostí potřeba i trochu štěstí.

 

Doba hraní přibližně 45 minut.

 

Vhodné pro děti od 12 let.

Doporučený věk od: 12 let
Počet hráčů: 2 až 6
Přibližná doba hraní: 30 až 60 min
 502436
Sdílet
albi

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít