Menu
Grow It - Levandule Grow It - Levandule
 Provoňte svůj domov vůní vlastní vypěstované levandule. Se sadou Grow it budete mít šanci vypěstovat tuto vzácnou voňavou rostlinku sami od semínka až po vzrostlou rostlinu.Návod na pěstování:Můžete začít sázet v období od konce zimy do léta. Nasypte semena do květináče a přikryjte je tenkou vrstvou zeminy. Je dobré si nechat pár semínek v rezervě, kdyby se váš první pokus nepodařil. Pokud chcete mít zbývající semena čerstvá, zabalte je do fólie a zapečeťte lepící páskou nebo sponkou. Levanduli je nejlepší vysévat v únoru do květníků umístěných na parapetu. Klíčí velmi pomalu, po vzejití je třeba ji pečlivě pikýrovat. Zeminu chce lehčí, vápenitější. Stačí i normální zemina s trochou písku. Mírně zalévat a téměř nehnojit. Nezaštipovat, rostlina se seřezává po odkvětu asi o jednu třetinu. Lze ji nechat na zahradě je mrazuvzdorná (v květináči je však nutno ji chránit před promrznutím). Pro vůni je nejlepší ji sklízet těsně před rozkvětem. Obsah balení: 1x pytlík se semínky levandule 5x květináček z kokosové kůry 5x výživový disk 5x značkovač k rostlinám 1x návod na pěstování
0,0 0
259

Grow It - Levandule

PopisProvoňte svůj domov vůní vlastní vypěstované levandule. Se sadou Grow it budete mít šanci vypěstovat tuto vzácnou voňavou rostlinku sami od semínka až po vzrostlou rostlinu.

Návod na pěstování:
Můžete začít sázet v období od konce zimy do léta. Nasypte semena do květináče a přikryjte je tenkou vrstvou zeminy. Je dobré si nechat pár semínek v rezervě, kdyby se váš první pokus nepodařil. Pokud chcete mít zbývající semena čerstvá, zabalte je do fólie a zapečeťte lepící páskou nebo sponkou.

Levanduli je nejlepší vysévat v únoru do květníků umístěných na parapetu. Klíčí velmi pomalu, po vzejití je třeba ji pečlivě pikýrovat. Zeminu chce lehčí, vápenitější. Stačí i normální zemina s trochou písku. Mírně zalévat a téměř nehnojit. Nezaštipovat, rostlina se seřezává po odkvětu asi o jednu třetinu. Lze ji nechat na zahradě je mrazuvzdorná (v květináči je však nutno ji chránit před promrznutím). Pro vůni je nejlepší ji sklízet těsně před rozkvětem.

 

Obsah balení:

  • 1x pytlík se semínky levandule
  • 5x květináček z kokosové kůry
  • 5x výživový disk
  • 5x značkovač k rostlinám
  • 1x návod na pěstování

 

Typ: rostliny
 500677
Sdílet

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít