Fóliovník 180 x 142 x 93 cm Fóliovník 180 x 142 x 93 cm
Robustní krycí plachta z polyetylenu vyztužená plastovou mřížkou chrání před mrazem a zajišťuje rovnoměrné a nepřímé sluneční záření. Snadná montáž a demontáž zasouvacím systémem pomocí plastových spojek. Extra široký čelní manipulační otvor s rolovacím krytem a sítí proti hmyzu. Zajištění pomocí dvou zipů. Boční větrací otvory s rolovacím krytem a sítí proti hmyzu. Kolíky k zajištění do země.Návod k sestavení foliovníku :Nejprve postavte kostru foliovníku ( stejný systém jako u stanu) poté na ni položte folii a pomocí pásků, které jsou součástí dodávky připevněte.
5,0 1
849

Fóliovník 180 x 142 x 93 cm

Fóliovník 180 x 142 x 93 cm

Dostupnost: Vyprodáno

PopisRobustní krycí plachta z polyetylenu vyztužená plastovou mřížkou chrání před mrazem a zajišťuje rovnoměrné a nepřímé sluneční záření. Snadná montáž a demontáž zasouvacím systémem pomocí plastových spojek. Extra široký čelní manipulační otvor s rolovacím krytem a sítí proti hmyzu. Zajištění pomocí dvou zipů. Boční větrací otvory s rolovacím krytem a sítí proti hmyzu. Kolíky k zajištění do země.
 
Návod k sestavení foliovníku :
 
Nejprve postavte kostru foliovníku ( stejný systém jako u stanu) poté na ni položte folii a pomocí pásků, které jsou součástí dodávky připevněte.

Hloubka: 142 cm
Hmotnost: 5 kg
Šířka : 180 cm
Výška: 93 cm
 603814
Sdílet

Hodnocení

5,0 (1 hodnocení)
100 % zákazníků doporučuje
1 recenze

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít