Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Didaktická hra Gama 6, vícebarevná Didaktická hra Gama 6, vícebarevná
 rozvoj motoriky seznamování s dějinami vědy a techniky Alfa 6 obsahuje 8 tabulek se šesti obrázky ilustrujícími historický vývoj dopravních prostředků, aut, lodí, ale i zemědělských nástrojů atd. Tabulky mají u prvního (historicky nejstaršího) obrázku připevněn provázek a u ostatních obrázků zářezy pro umístění provázku. CÍL - Rozvoj motoriky, seznamování s dějinami vědy a techniky a s fázemi vývoje, rozvoj logického myšlení a samostatného učení s pomocí správného řešení na rubové straně tabulky. DOPORUČENÝ ZPŮSOB POUŽITÍ - Na jednom případu vysvětlete dítěti jak obrázky navzájem propojit. Propojují se umístěním provázku do zářetu u obrázků (omotáváním tabulky). Začneme obrázkem znázorňujícím nejstarší vývojovou fázi a pokračujeme až k obrázku ze současnosti. Správnost řešení si ověříme na rubové straně tabulky, kde je liniemi naznačeno správné umístění provázku.
0,0 0
125
4Home 4HOME Didaktická hra Gama 6, vícebarevná

Didaktická hra Gama 6, vícebarevná

Výprodej

Didaktická hra Gama 6, vícebarevná

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • rozvoj motoriky
  • seznamování s dějinami vědy a techniky

 

Alfa 6 obsahuje 8 tabulek se šesti obrázky ilustrujícími historický vývoj dopravních prostředků, aut, lodí, ale i zemědělských nástrojů atd. Tabulky mají u prvního (historicky nejstaršího) obrázku připevněn provázek a u ostatních obrázků zářezy pro umístění provázku. CÍL - Rozvoj motoriky, seznamování s dějinami vědy a techniky a s fázemi vývoje, rozvoj logického myšlení a samostatného učení s pomocí správného řešení na rubové straně tabulky.

 

DOPORUČENÝ ZPŮSOB POUŽITÍ - Na jednom případu vysvětlete dítěti jak obrázky navzájem propojit. Propojují se umístěním provázku do zářetu u obrázků (omotáváním tabulky). Začneme obrázkem znázorňujícím nejstarší vývojovou fázi a pokračujeme až k obrázku ze současnosti. Správnost řešení si ověříme na rubové straně tabulky, kde je liniemi naznačeno správné umístění provázku.

Barva: mix barev
Doporučený věk od: 7 let
Materiál: papír
Počet hráčů: 2
Přibližná doba hraní: 30 až 60 min
 603165
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít