Didaktická hra Gama 3, vícebarevná Didaktická hra Gama 3, vícebarevná
 seznamování dítěte s časovými mírami rozvoj logického myšlení a soutěživosti Gama 3 obsahuje hodiny o rozměru 16 x 16 cm s pohyblivými ručičkami a segmenty značícími hodiny a minuty, 12 kartiček znázorňujících běžné dětské aktivity s naznačenou dobou jejich trvání, dvě tabulky s vyseknutým kruhem představujícím celou hodinu a s 12ti vyseknutými segmenty představujícími pětiminutové intervaly. CÍL - Seznamování dítěte s časovými mírami, rozvoj logického myšlení a soutěživosti. Pro mnoho dětí jsou hodiny opravdovým oříškem, a to dokonce někdy až do páté třídy základní školy. A to z důvodu, že si děti nedokáží představit co to taková hodina je. Je to pro ně příliš abstraktní pojem. V této hře nenaučíte děti hodiny jako takové, ale zábavnou formou pochopí, co to hodina jako taková je. A budou mít velký náskok při učení hodin ve škole. Hra obsahuje soubor kartiček, kde jsou namalovány určité činnosti, které děti přes den dělají a jak dlouhý časový úsek jim to zabere. Všechny kartičky se otočí obrázkem dolů. Dva hráči střídavě otáčí obrázky, kde je vybrazen čas, který vyplní do svého hracího pole. Hráč, který první vyplní své hrací pole (celou hodinu) se stává vítězem. Poté, co děti bez problémů zvládají první variantu hry, přichází druhá složitější varianta. Hráči po otočení kartičky s činností musí posunout minutovou ručičku podle činnosti a času otočené kartičky.
0,0 0
125

Didaktická hra Gama 3, vícebarevná

Výprodej
Didaktická hra Gama 3, vícebarevná Didaktická hra Gama 3, vícebarevná Didaktická hra Gama 3, vícebarevná Didaktická hra Gama 3, vícebarevná Didaktická hra Gama 3, vícebarevná Didaktická hra Gama 3, vícebarevná

Didaktická hra Gama 3, vícebarevná

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • seznamování dítěte s časovými mírami
  • rozvoj logického myšlení a soutěživosti

 

Gama 3 obsahuje hodiny o rozměru 16 x 16 cm s pohyblivými ručičkami a segmenty značícími hodiny a minuty, 12 kartiček znázorňujících běžné dětské aktivity s naznačenou dobou jejich trvání, dvě tabulky s vyseknutým kruhem představujícím celou hodinu a s 12ti vyseknutými segmenty představujícími pětiminutové intervaly. CÍL - Seznamování dítěte s časovými mírami, rozvoj logického myšlení a soutěživosti. Pro mnoho dětí jsou hodiny opravdovým oříškem, a to dokonce někdy až do páté třídy základní školy. A to z důvodu, že si děti nedokáží představit co to taková hodina je. Je to pro ně příliš abstraktní pojem.

 

V této hře nenaučíte děti hodiny jako takové, ale zábavnou formou pochopí, co to hodina jako taková je. A budou mít velký náskok při učení hodin ve škole. Hra obsahuje soubor kartiček, kde jsou namalovány určité činnosti, které děti přes den dělají a jak dlouhý časový úsek jim to zabere. Všechny kartičky se otočí obrázkem dolů. Dva hráči střídavě otáčí obrázky, kde je vybrazen čas, který vyplní do svého hracího pole. Hráč, který první vyplní své hrací pole (celou hodinu) se stává vítězem. Poté, co děti bez problémů zvládají první variantu hry, přichází druhá složitější varianta. Hráči po otočení kartičky s činností musí posunout minutovou ručičku podle činnosti a času otočené kartičky.

Barva: mix barev
Doporučený věk od: 5 let
Materiál: papír
Počet hráčů: 2 až 4
Přibližná doba hraní: 30 až 60 min
 603164
Sdílet

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít