Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Catler GR 4011 kontaktní gril Catler GR 4011 kontaktní gril
Gril kontaktní CATLER, GR 4011Díky elektrickému kontaktnímu grilu můžete grilovat celý rok. Grilovací desky jsou žebrované a opatřeny vysoce kvalitní nepřilnavou povrchovou úpravou Quantanium TM, odolnou proti poškrábání, která zabraňuje, aby se potraviny připalovaly. Povrch desek se nechá velmi snadno čistit za pomoci papírového ubrousku bez použití saponátu a vyjímatelné odkapávací misky na tuk a šťávu. Díky variabilnímu nastavení teploty od 180 - 220 °C můžete pohodlně grilovat různě pokrmy. Nižší teplota je vhodná pro přípravu sendvičů, zatímco vyšší teplota je ideální pro přípravu šťavnatých steaků. Sklopením nožek lze nastavit sklon spodní desky pro odvádění přebytečného tuku do vyjímatelné odkapávací misky. Při grilování křehkých pokrmů, jako jsou ryby, zelenina apod., jistě oceníte nastavení výšky horní grilovací desky. Kontaktní gril GR 4011 je vybaven čistící stěrkou, která svým tvarováním dle žebrování grilovacích desek umožňuje snadnější čištění grilovacích desek. Světelná indikace připojení k síťové zásuvce a nahřání grilovacích desek.
0,0 0
2990
4Home Domácí spotřebiče Elektrické grily Catler GR 4011 kontaktní gril

Catler GR 4011 kontaktní gril

Doprava zdarma

Catler GR 4011 kontaktní gril

Dostupnost: Vyprodáno

PopisGril kontaktní CATLER, GR 4011


Díky elektrickému kontaktnímu grilu můžete grilovat celý rok. Grilovací desky jsou žebrované a opatřeny vysoce kvalitní nepřilnavou povrchovou úpravou Quantanium TM, odolnou proti poškrábání, která zabraňuje, aby se potraviny připalovaly. Povrch desek se nechá velmi snadno čistit za pomoci papírového ubrousku bez použití saponátu a vyjímatelné odkapávací misky na tuk a šťávu.
 
Díky variabilnímu nastavení teploty od 180 - 220 °C můžete pohodlně grilovat různě pokrmy. Nižší teplota je vhodná pro přípravu sendvičů, zatímco vyšší teplota je ideální pro přípravu šťavnatých steaků. Sklopením nožek lze nastavit sklon spodní desky pro odvádění přebytečného tuku do vyjímatelné odkapávací misky. Při grilování křehkých pokrmů, jako jsou ryby, zelenina apod., jistě oceníte nastavení výšky horní grilovací desky.
 
 Kontaktní gril GR 4011 je vybaven čistící stěrkou, která svým tvarováním dle žebrování grilovacích desek umožňuje snadnější čištění grilovacích desek. Světelná indikace připojení k síťové zásuvce a nahřání grilovacích desek.

Barva: šedá
Hloubka: 34,9 cm
Provedení grilu: stolní
Příkon: 2200 W
Šířka : 38 cm
Šířka : 14,6 cm
 605043
Sdílet
catler

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít