Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Svítící ventilek Svítící ventilek
 ventilky svítí čtyřmi barvami a vytvářejí krásné světelné efekty jsou vodotěsné aktivované pohybem velice jednoduchá instalace na kolo - stačí namontovat na ventilek jsou vidět do daleka - jsou skvělé kvůli bezpečnosti Tyto svítící ventilky promění Vaše kolo, auto nebo motorku v krále silnic. Při roztočení kola se ventilek aktivuje a začne barevně svítit a blikat. Výsledkem jsou krásné barevné efekty uvnitř kola. Ventilky jsou také vynikající kvůli bezpečnosti. Všichni cyklisté jsou s ním vidět až na několik kilometrů. Nebojte se už nikdy o své děti a namontujte jim tyto ventilky na jejich kolo. Budou v bezpečí a navíc jejich kolo bude cool. Napájení: 3 x 3 G10 baterií ( jsou součástí balení )
0,0 0
89

Svítící ventilek

Svítící ventilek

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • ventilky svítí čtyřmi barvami a vytvářejí krásné světelné efekty
  • jsou vodotěsné
  • aktivované pohybem
  • velice jednoduchá instalace na kolo - stačí namontovat na ventilek
  • jsou vidět do daleka - jsou skvělé kvůli bezpečnosti

Tyto svítící ventilky promění Vaše kolo, auto nebo motorku v krále silnic. Při roztočení kola se ventilek aktivuje a začne barevně svítit a blikat. Výsledkem jsou krásné barevné efekty uvnitř kola. Ventilky jsou také vynikající kvůli bezpečnosti. Všichni cyklisté jsou s ním vidět až na několik kilometrů. Nebojte se už nikdy o své děti a namontujte jim tyto ventilky na jejich kolo. Budou v bezpečí a navíc jejich kolo bude cool.

Napájení: 3 x 3 G10 baterií ( jsou součástí balení )

 500786
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít