Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Svítící kachnička s rádiem do vany - bílá Svítící kachnička s rádiem do vany - bílá
Toužíte po příjemné koupeli s kačenkou a skvělou hudbou a měnící se barvou? Musíte při čištění zubů slyšet nejnovější zprávy a bojíte se nechávat rádio v koupelně? Bílá rádio-kačenka je vodotěsná, vhodná do koupelny a naladitelná jako klasické rádio.Kačenku můžete snadno ovládat. Otáčením hlavičky regulujete hlasitost, otáčením ocásku zase ladíte stanici. Můžete přepínat mezi AM a FM. Kačenka je vodotěsná, takže vhodná do koupelny.
0,0 0
499
4Home Bytové doplňky a dekorace Doplňky do koupelny Drobné koupelnové doplňky Svítící kachnička s rádiem do vany - bílá

Svítící kachnička s rádiem do vany - bílá

Svítící kachnička s rádiem do vany - bílá

Dostupnost: Vyprodáno

PopisToužíte po příjemné koupeli s kačenkou a skvělou hudbou a měnící se barvou? Musíte při čištění zubů slyšet nejnovější zprávy a bojíte se nechávat rádio v koupelně? Bílá rádio-kačenka je vodotěsná, vhodná do koupelny a naladitelná jako klasické rádio.
Kačenku můžete snadno ovládat. Otáčením hlavičky regulujete hlasitost, otáčením ocásku zase ladíte stanici. Můžete přepínat mezi AM a FM. Kačenka je vodotěsná, takže vhodná do koupelny.
 
 

Barva: bílá
Hmotnost: 0,29 kg
Šířka : 14 cm
Výška: 13,5 cm
 592785
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít