Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Sada keramických nožů Sada keramických nožů


Sada 2 keramických nožů s bílým ostřím, držadlo plast TPR s měkčeným povrchem. Ostří keramického nože je vyrobeno z keramického materiálu zvaného oxid zirkoničitý. Tato sloučenina je velmi silná a odolná. Nůž je velmi odolný proti skvrnám a rezivění. Snadno se čistí. Čepel do sebe nepropustí žádnou z kyselin obsažených v potravinách. Vitamíny se díky keramické čepeli z potravin neztrácejí. Nůž má nízkou hmotnost a vyvážené těžiště. Maso, zelenina či ovoce se nelepí na nůž.

Rozměry: délka ostří: 10cm a 12,5cm, délka celého nože: 20,5cm a 24,3cm, síla ostří 1,8mm.

0,0 0
479

Sada keramických nožů

Sada keramických nožů

Dostupnost: Vyprodáno

PopisSada 2 keramických nožů s bílým ostřím, držadlo plast TPR s měkčeným povrchem. Ostří keramického nože je vyrobeno z keramického materiálu zvaného oxid zirkoničitý. Tato sloučenina je velmi silná a odolná. Nůž je velmi odolný proti skvrnám a rezivění. Snadno se čistí. Čepel do sebe nepropustí žádnou z kyselin obsažených v potravinách. Vitamíny se díky keramické čepeli z potravin neztrácejí. Nůž má nízkou hmotnost a vyvážené těžiště. Maso, zelenina či ovoce se nelepí na nůž.

Rozměry: délka ostří: 10cm a 12,5cm, délka celého nože: 20,5cm a 24,3cm, síla ostří 1,8mm.

Materiál: keramika
 120027
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít